27. Gün Testim Var Ama Konuyu Kapatamıyorum

Herkese selam; 27. gün duo test oldum ve aldığım negatif sonuca güveniyorum. Hatta doktor %95 bitti dedi. Kalan %5 otoimmün rahatsızlıklar, bağışıklık sorunları, kanser tedavisi vs. için dedi. Testten sonra sadece 1 gün rahatlayabildim. Sonra ağzında aft çıktı 3 tane. Diş etlerimde hassasiyet oluştu, kolay kanıyorlar, bu sabah baktım dilimin üstünde beyaz plak var. Candida mantarı olmasından şüpheleniyorum. Belirtilerin bir anlamı yok diyorum, sizlere de kendime de diyorum ama başlıyor sonra içimde bir kaygı. Bir türlü rahatlayamadım. Tüm gece elim lenf bezlerimde sıkıp duruyorum şiş var mı diye. Sabahları bakıyorum terlemiş miyim diye. Testimde var duo üstelik ve 27. gün ama öyle pis birşeymişki bunun korkusu işimi gücümü yapamaz oldum.
1 hafta önce 278 okunma Babun Şikayet

Cevaplar

 1. Lujo
  1 hafta önce

  @Babun bende 28 de duo ve pcr olmuştum.Ama en az iki ag-ab bakan bi test ile teyitlemek istedim ve 50.gün final yaptım.Vardır illa ki sıkıntılarının bi sebebi.Ama inan hiv kaynaklı değil.Kaç gün kaldı diğer baraja?

 2. Lujo
  1 hafta önce

  @düzen lab grubun da vidas yaptırdın dimi?çünkü onlar 27-28 vidas’a %95 diyip teyit gerekli diyorlar.Mavi ise kendisin de yapıldıysa tamamsın bitti diyor.

 3. Sivaslı
  Sivaslı | Uzaklaştırıldı
  1 hafta önce

  Ah be babuncum bu takinti benide oldurecek 22 32 50 64 77 100 simdi 6. Aydayim burun akintisi hapsuruk beni deli ediyorrr

 4. Bozulanpsikoloji2
  1 hafta önce

  babun kral benı tanırsın. dediğin şeye ben cok dikkat ettim. ne zaman test olsam ertesı gün agzımda ya da oramda buramda bısıler cıkıyordu. özellıkle de aftlar... ama her testten sonra bı yerımde bısı cıkıyodu. benı anladıgım kadarıyla o test surecınde kendımı acayip sıkıyordum o saatler geçmiyordu. doğal olarakta stres bi yerden vucuda vuruyordu...

 5. Babun
  Babun | Soru sahibi
  1 hafta önce

  Çok yordu bu süreç beni. Testimi 27'de Düzen'de yaptırdım. Doktoru tanıyordum. Konuyu kapat dedi %95 kesinliktedir dedi. Dediklerini biliyordum üstelik.

 6. Babun
  Babun | Soru sahibi
  1 hafta önce

  Dün akşam kendimi motive etmek için defalarca kendime telkin yaptım. Dedimki bak 27'de negatif bu sonucu görmek için çıldıranlar var. Sonra gece bir baktım ağzında beyaz bişey çıktı moral yine sıfır. Sabah baktım dilim beyaz. İşte dedim candida mantarı geldi. Strestenmidir nedir bilemedimki bir türlü. Hergün standart akşam pijamaları giyerken tüm vücudu inceliyorum birşey varmı diye. Yok sivilcesi yok kıl kökü iltihabı gördükçe moral yine sıfır. Diğer barajım Haftaya Cuma günü. 41 gün olacak. Zaten ilk testin sonucunu aldım kendime dedimki oğlum babun hadi şimdi testi alabildin, 42'de ne halt edeceksin bakalım.

 7. SS666
  SS666 | Uzaklaştırıldı
  1 hafta önce

  Oral İlişki Ve Öpüşme taşıyan varmı belirtiler var bende?? 18. Günüm...

 8. Dunaratar
  1 hafta önce

  Babun biz 2 yıl sonra neden buraya tekrar düştük? Hani tövbe etmiştik...yine aynı zamanlar yine aynı stresler...

 9. Lujo
  1 hafta önce

  Babun artık son bi hafta evet,daha hiç test olmayan kişilere göre çok şanslısın.Ben 28 de ki duo’nun yanında pcr de olmuştum.Ne yalan söylüyeyim beni oldukça rahatlattı o kombin.Ama şart değil tabiki de.Konuya hakimsin dönmeyeceğimi biliyorsun sana da ne söylenir ki şimdi tamamsın işte.

 10. Dunaratar
  1 hafta önce

  Aynen bak bana daha 11. Günümdeyim ve rahatlamak için 10. Gün hiç rna ve 11. Gün hiv duo sonuçlarımı bekliyorum, NEGATİF gelir inşallah ama bu beni rahatlatacak mı sanmıyorum...

 11. Babun
  Babun | Soru sahibi
  1 hafta önce

  @Lujo iyiki varsın. Sabır ede ede bekliyorum. Kaygım arttıkça vücudumda birşey çıkıyor. Aftı biter, dalgınlık başlar, o biter dişetim hassaslaşır. Ne diyeyim. 27 negatife iyi bir sonuç. Kendime bunu anlatıp duruyorum.

 12. Babun
  Babun | Soru sahibi
  1 hafta önce

  @Dunaratar haklısın. Seninde testlerin Negatif gelir inşallah. PCR çıkmadımı bugün çıkacaktı.

 13. Dunaratar
  1 hafta önce

  Yok pcr yarın öğleden sonra çıkıyor. Oradaki uzman ısrarla 10. Gün hiç pcr yeterlidir diyor, başka test olma parana yazık diyor, sen ne diyorsun?

 14. Lujo
  1 hafta önce

  @Babun eyvallah az daha sabıt işte.

 15. Lujo
  1 hafta önce

  @dunaratar şimdi ben senin hikayeyi biliyorum ful korunma bence sen labı dinle kapat.Ama korunma olmasaydı ben 10 pcr ile kapatamazdım dürüst olayım en az 45 görürdüm.

 16. Babun
  Babun | Soru sahibi
  1 hafta önce

  Ben 28'de son bir test ol derim. Sonuçta 2 farklı test olsunki tüm riskler bertaraf olsun.

 17. Dunaratar
  1 hafta önce

  Evet ben oral da bile korundum, anal da içeri girmedim 6-7 saniye denedim canım istemedi , sanırım biraz paranoya yapıyorum, sakinleşmem lazım. Bana hiv bulaştırmak istese hiç kondom takmayalım da diyebilir di

 18. Dunaratar
  1 hafta önce

  Dua edin yarın negatif alayım pcr den

 19. tedirginimbnn
  1 hafta önce

  Boş boşuna lablara para döküyorsun. Yaşadığın ilişkiyle grip bile kapmazsın. Keşke laba verdiğin paranın onda birini bi fukaraya verseydin

 20. tedirginimbnn
  1 hafta önce

  Dunaratara söyledim bu arada

Cevap Yazmak İçin giriş yapmalısınız

Giriş Yap Üye Ol