BELİRTİLER KÖTÜ SİMYACI HOCAM VE DİĞER TÜM BİLGİLİ ARKADAŞLAR YARDIMCI OLABİLİR Mİ KÖTÜ DURUMDAYIM

Sayın forum üyeleri arkadaşlarım merhabalar 31 ekim tarihinde şüpheli bir ilişkim oldu kondomsuz olarak. İlişki öncesinde genital bölgemi jiletle traş ettiğim için ilişki sonrasında testiste yanma kuruma ve deri döküntüsü olmuştu fakat 1 gün sonra geçti. Birlikte olduğum kişi eskort falan değil, kendi halinde bir kızdı. Fakat benim içime bir kurt düştü. Öğrenci olduğumdan ve maddi durumum kısıtlı olduğundan dolayı devlet hastanesine gittim üroloji bölümüne. Doktora derdimi anlattım testislerimi falan kontrol etti sorun yok dedi. Sonra a-dan z-ye elisa testide dahil olmak üzere idrar kültürü falat bütün testleri verdi. ertesi gün sonuçlar geldiğinde negatifdi hiç bir sorun yok idi. Fakat şu son 2 haftadır çok sık idrara gidiyorum çok suda içiyorum.(su veya kahve içtim diyelim aradan yarım saat geçmeden idrara çıkıyorum.özellikle kahve içtikten sonra) Son bir haftadır ise vücudumun çoğu bölgesinde tıpkı sivri sinek ısırıkları gibi kırmızı kaparcıklar çıkmaya başladı ve ısırmış gibide kaşınıyor. Bu durum beni çok tedirgin yaptı bayağı bir endişeleniyorum. Yaşım daha 21. Yarın tekrar devlet hastanesine gidip elisa testi yaptırıcam. Lütfen bana yardımcı olun. Yarınki testten negatif alırsam içimi rahatlatabilir miyim?
1 ay önce 335 okunma Kralbenim35 Şikayet

Cevaplar

 1. Kralbenim35
  Kralbenim35 | Soru sahibi
  1 ay önce

  Arkadaşlar 31 ekim değil 24 ekimde oldu bu şüpheli ilişkim düzeltmek istedim

 2. birsuphe1993
  1 ay önce

  Benzer gunlerde ilsikiye girmisiz. Cok iyi de anliyorum seni.. yarin test yaptir, 90.gunde bir daha yaptir.

 3. Kralbenim35
  Kralbenim35 | Soru sahibi
  1 ay önce

  Sizde ne çıktı peki hocam? Belirtileriniz nelerdi?

 4. OKAN CAN
  1 ay önce

  Belirtilere aldanma ben 1 ay ishaldim idrar yanması 1 ay geçmedi düşündükçe stres sana oyun oynuyor git testini yaptır rahatla

 5. Perişan3454
  1 ay önce

  Kralbenim35 kardeşim valla bu sitede sana benden daha çok yardımcı olacak bilgili arkadaşlar var. Ama şunu söyleyeyim bu kırmızı leke deri döküntüsü bunun gibi bütün belirtileri yaşadım. 30.gün p24-HIV 1/2 antikor ve 52. Antı HIV negatif geldi. Yani belirtilere oluyor ama negatif geliyor. Ha bundan sonra benimki de dönerse yapacak bir şey yok. Seninki de inş negatif gelir.allah büyük

 6. Simyacı/Cihangir
  Simyacı/Cihangir | Uzaklaştırıldı
  1 ay önce

  Evet bugün ki testten negatif aldığında rahatlayabilirsin..

 7. Kralbenim35
  Kralbenim35 | Soru sahibi
  1 ay önce

  Cevaplarınız için teşekkür ediyorum biraz önce devlet hastanesine elisa testiyle beraber idrar kültürümüde verdim elisa yarın sabaha belli olur idrar kültürümde perşembe günü öğleden sonra belli olur umarım kötü bir şey çıkmaz.

 8. Kralbenim35
  Kralbenim35 | Soru sahibi
  1 ay önce

  Evet dediğiniz gibi 40. Gün testinden negatif aldım yanında hepatitler de olmak üzere hepsi güzel çıktı. Sizce bu testten sonra konuyu komple kapatıp rahatlayabilir miyim?

 9. Regnum
  1 ay önce

  Aslında senin riskli sayılacak bi ilişki tipinde olmamış.Rahatla tabiki,dönceğinden değil ama 12.hafta yada 90 teyiti iyidir.

Cevap Yazmak İçin giriş yapmalısınız

Giriş Yap Üye Ol