Hıv duo ultra

Merhaba arkadaşlarım 14. Gün sonunda hiv duo ultra testi yaptırdım hiçbir belirtim yoktu dün negatif sonuç aldım anti hiv 1/2 0.04 negatif p24 0.01 negatif şeklinde ama bugün üşütme tarzı rahatsızlıklar başladı ciğerden gelen öksürük hapşırma burun tıkanıklığı boğaz ağrısı gibi 14. Gün testi bir şey ifade eder mi yoksa riskli durumum var mı hala

Cevap ( 4 )

 1. masumane
  4 gün önce

  Vecifbile kesinlikle risk altındasin 45.gun hiv kontrol oda negatif ise 90. Gün doğrulama oda negatif gelir ins. Ve konuyu güzellikle kapatirsin havaların mevsim değişikliğinde gribal enfeksiyon olması çok doğal ve beklenilen bir durum hiv ile ilişkilendirme sakın ama tetkiklerini unutmadan yaptır. Güzel düşün güzel sonuç al ve lütfen artık cinsel ilişkilerinizde tek ve doğal normal esliligi seçin doğru olandan yana olun lütfen .

 2. KorkusuzKorkakA
  4 gün önce

  Vecifbile, sonucun dönmesi beklenmez sevgili arkadaşım. Bakma sen kesinlikle risk altındasın diyenlere. İngiltere’de yaşıyorum, burada hayat kadınıyla korunmasız ilişkiye girdiğimde bile düşük risk grubuna aldılar. Ancak partnerin kesin pozitifse tedavi almıyorsa ve ilişki yaşadıysan yüksek risk statün oluyor. Partnerin kesin pozitif ve tedavi alıyorsa korunmasız ilişki orta veya düşük risk olarak değerlendiriliyor. Anlıyorum içini rahatlatacak bir cevap arıyorsun ancak yukarıda yazanlar gibi üsluptan dahi haberi olmayan kişilerin içini karartmasına izin verme lütfen. Adam kesinlikle risk altındasın 45 90 teyitle diyor yüksek riskli bir durum yok. Yaptırdığın test antijene bakmak içindir. 45. Günde 4. Jenerasyon testin antikor bakması ile sağlamasının yapılması tavsiye edilir. 90. Güne gerek yoktur. Bununla birlikte kuvvetle muhtemeldir ki de negatifsin.

 3. gpbefe57
  4 gün önce

  Korkusuzkorkak p24antijen +antikor elisa veya anti hiv kelimunues veya benzeri metoduyla mi. Bakıyorlar ordada doktorlar son gün için orada ne. Diyor

 4. İlahiAdalet
  4 gün önce

  Vecifbile uygun zaman ve uygun test olmuşsun, Sitres yapmaman için negatif olduğuna dair güçlü bir kanıt bu. Ama yerinde olsam 45. gün bir test yaptırır konuyu kapatırım.

Cevap yazmak için yapınız.