merhaba, gecen sene buralarda cok gezdim cunku cok korkuyordum. icimden atamiyorum. 2 temmuz 2022 tarihinde biriyle korunmasiz vajinal birlikte oldum. 25 temmuzda duzen lab da antijen antikor testi yaptirdim. sonuc nd cikti. 94. gun ozel bir hastanede test yaptirdim negatif cikti. 5. ayda baska bir ozel hastanede test yaptirdim negatif. 11. ayda son yaptirdigim ozel hastanede ( medicana ) yeniden test yaptirdim negatif. bugun, 14 ay sonra 2 gundur sol ust bacagimda arka arkaya 2 adet kirmizi sislik var ve kasiniyor. yavastan kaybolmaya baslamislar ama bu sefer sol alt bacagimin arkasinda cikti. sinek isirigi gibiydi ama 3. nun çıkması yine aklima bunu getirdi. yine korkuyorum. bu surecte yeni erkek arkadaşımla birlikte oldum. birlikte olmadan test yaptirdi ve negatifti. korunmasiz hic birlikte olmadim. sorun mu kafayi mi yedim ?

Cevap ( 8 )

 1. dostum hiv dışında başka hastalıklara yönel daha neyin testini yaptıracaksın korunmasız ilişkin olmamış. erkek arkadaşın negatif. üstüne 11. ayda negatifin var

 2. pişmanpasif
  8 ay önce

  onlar bende de var ama şişlik değil benimkiler küçük lekeler 90 da negatifim var kesin döndü

 3. Gorgonzolo
  8 ay önce

  https://hizliresim.com/3l42b83 Bu değer nedir?

 4. lucifer01
  8 ay önce

  gorgonzolo nonreactive diyor işte "reaktif değil" demek. internete yazsan çıkardı zaten negatifsin yani

 5. Sende HIV yok. Dermatolog ile görüş

 6. lucifer01
  8 ay önce

  birisibirisi muhtemelen üetiker geçiriyorsun benim gibi aynısı bende de oluyor. peki boyun tarafında lenf bezinde hafif te olsa bir şişme ele gelme var mı?

 7. hayir yok, normal durumdayim.

 8. girtlagima dokununca canim aciyor 1 2 gündur ve yeniden bacagimda 1 tane kabarcik ve bas parmagimda 1 kabarcik cikti

Cevap yazmak için yapınız.