Testler Hakkında bilgisi olan var mı?

Merhaba, biraz önce siteyi keşfettim. P24 antijen vs yazıyor da hiç birsey anlamadım. Bu şekilde yaklaşık 40 günce (en son) bir kadın la oldum. Kadın da bir sorun yok yalnız dün beni aradı benden sonra birlikte olduğu biri varmış onda aids belirtileri varmış. Ondan sonra seninle olmadım dese de dururmuyum. Hemen koştum özel bir hastaneye. Yarın çıkıyor test ama anti hiv mi nedir onu yaptılar galiba. Tam net bir sonuç için ne önerirsiniz. Bu yaptığım yeterlimidir . Bir yol haritası oluşturmak istiyorum.

Cevap ( 7 )

 1. Teoman78
  2 ay önce

  Korunmasız mı oldu. Vajinal ve anal mı

 2. Sivaslı
  2 ay önce

  Birsey varsa 40 gunde cikar anti-hivde emin ol 20.gunde anti-hivin yakalamisligi vardir zaten avrupada 45 son gun 8.hafta kontrol.

 3. Sivaslı
  2 ay önce

  Kadın seni test ol diye uyarmis resmen vay kaltak vay tobee kardesim bu testin temiz cikarsa merak etmez temiZsin sonra 60.gum ve 90.gun kontrol etirirsin.

 4. tewlogulo
  2 ay önce

  Sadece vajinal. Kadın sürekli test yaptırıyor farklı sebeplerden dolayı normal kan testlerinde eğer daha önceden onda olsay di zaten soylemezlermiydi . Çocukta varsa ondan sonra da benimle yine olmamış yine de korku var işte bu hastanelerdeki test yeterli mi özel brseye gerek var mi

 5. tewlogulo
  2 ay önce

  Bende belirti vs hiç yok ama yine de korku var iste

 6. tewlogulo
  2 ay önce

  Hocam test negativ çıkmış arkadaşım hastanede çalışıyor kos bak dedim ben de gidip alıyorum şimdi

 7. tewlogulo
  2 ay önce

  Hocam yeni konu da yazdım size de yazmak istedim. Bu yenisi http://hizliresim.com/7BG8yL Bu kan verirken hastanenin yaptığı. http://hizliresim.com/qAX9nD 0.04 eskisi yenisi de 0.12 yükselme olmuş ama negatif. Dış ağrım yüzünden 2 gün ilaç kullandım ondan mı yükselme olmuştur bilemedim. Ama bir sorun yok degil mi.

Cevap yazmak için yapınız.