Korona ve HIV

Merhaba arkadaşlar. Ben Covid pozitifim. 1 sene önce ilişkim oldu sürtünmeyle ama kanama olduğu için risk olan bir ilişkiydi. Ilişkiden 2 hafta sonra ateşim maksimum 37.3 falan olmuştu. Ama normalde ateşim 36.5 civarı olur .Hiv testi yaptırmadım kronadan ötürü anonim yerler yaptırmıyor. Ama kafamı karıştıran şu korona olduğumda da ateşim maksimum 37.3 oldu. Demek ki benim vücudum ateş mi yapmıyor acaba? Eğer Hiv pozitif olsam korona çok yıpratmaz mıydı?

Cevap ( 4 )

 1. wakaracı34
  2 hafta önce

  hivgokayd, niye mail atıcam dostum anlamadım, burdan yazıldı çizildi zaten senin hakkında ne varsa, takıldığın şeyler varsa sor yardımcı olalım. özel bir durum diyorsan anonim instagram hesabım helpmegp ekle konuşuruz.

 2. wakaracı34
  2 hafta önce

  Anonimbirii, şüpheli ilişkiden sonra eş zamanlı olarak bazı belirtilerin gerçeklemiş olması bizi test yapmaya iter dostum, BELİRTİ ELE VERMEZ TEST ELE VERİR prensibiyle yola çıkmalıyız, benden sana tavsiye uzun da bir zaman geçmiş zaten yarın en yakın bir hasteneye gidip sadece antikora bakan basit bir anti hiv1/2 testi yaptırman, muhtemelen negatif gelecek ama şu an yapman gereken tek şey test olmak.

 3. hivgokayd
  2 hafta önce

  wakaracı34, dostum rica etsem mail atabilir misin lütfen [email protected]

 4. Anonimbirii
  1 hafta önce

  wakarcı34 sence olma ihtimali düşük mü? Test yaptıracağım zaten ama sormak istedim.

Cevap yazmak için yapınız.