Boşalma olmadan alıcı oralden hiv kapılır mı

Bundan 11 ay önce alıcı oral seks yaptım ağzımda aft siğil uçuk yoktu dişim kanamıyordu o an diş etlerime değdirmedim suyla çalkaladım boşalmadı. Bu yolla bulaşır mı

Cevap ( 6 )

 1. wakaracı34
  2 hafta önce

  Basrtibaglii, böyle bulaş mümkün değil, birkaç aydır master yaptığım yerden sordun valla ;) için rahat olsun hiv için böyle bir ihtimal söz konusu bile değil. konuyu kapatabilirsin.

 2. Basrtibaglii
  2 hafta önce

  Ama oral yapmadan 2 3 saat önce dişimi fırçalarken diş etimden azıcık kan gelmişti oral yaparken ağzım kanamıyordu o yüzden korkuyorum

 3. Basrtibaglii
  2 hafta önce

  Yaptığım kişinin hijyeni iyiydi ve önceki ilişkisinde kondom kullanmış

 4. wakaracı34
  2 hafta önce

  Basrtibaglii, güzel kardeşim konuyu kapat, bak daha yenisin helak etme boşuna kendini, bulaş mümkün değil diyorum, ağızda açık bir yara, yeni çekilmiş bir diş yeri yarası olması gerekir ki öyle değil diyorsun ee, ayrıca partnerin hiv pozitif olduğunu nerden çıkardın o bile belli değil ? bu siteyi terket iyiliğin için söylüyorum bunu.

 5. Deryalı
  2 hafta önce

  Sorun yok, içiniz rahat olsun. Öyle dişimi fırçalarken dişimden kan geldi ile olacak şey değil. Ancak dişçiden çıkıp daha ağzınız uyuşukken oral yapmanız falan lazım oral yolla bulaş olması için. Şaka bir tarafa; karşı tarafın penis başında yara, siğil vs yoksa, sizin ağzınızda da aft, ciddi diş eti iltihabı ya da açık yara (aktif kanayan yaradan bahsediyorum) yoksa, bulaş söz konusu değil.

 6. wakaracı34
  2 hafta önce

  Basrtibaglii, https://www.kirmizikurdele.org/hiv-ve-oral-seks kırmızı kurdele bu konuda yetkin önemli derneklerden bir tanesidir, dilersen yarın gün içinde arayıp sorunu telefondan da sorabilirsin, mail de atabilirsin, attığım linkte kesin net bir şekilde cevabını bulacaksın, umarım için rahat eder.

Cevap yazmak için yapınız.