Merhaba arkadaslar bugun dil kenarlarinda fotograftaki gibi beyaz bir cizgi farkettim dil kenarlarinin deydigi damak icinde de bu tur cizgiler var bunu yaşayan veya bilen biri ne olduğu hakkında yardımcı olur mu???

Cevap ( 10 )

 1. Ölürmüyüm
  2 yıl önce

  Yanağın sağ ve sol tarafında da olur bu hepimizde var ağız kapandigi için diş izleri gibi düşün bi sıkıntı yok dilinde

 2. Healty
  2 yıl önce

  Dostum eminmisim diş izi olduğuna ya arastirinca lokoplaki gibi biseyelr cikiyor cok stres yaptım

 3. PyramuS
  2 yıl önce

  Herkeste var.

 4. CandidaMantari
  2 yıl önce

  Benim dil daha fena

 5. Healty
  2 yıl önce

  Bu gün dil kenarlarını 3 kere fircaladim rengi %80 oraninda duzeldi fakat dil kenarlarında cizgi boyunca kabariklik gozukuyor bunu birebir yasayan var mi ?

 6. CandidaMantari
  2 yıl önce

  Benim daha farklı bir sorunum var dil ile ilgili

 7. hivgokayd
  1 yıl önce

  arkadaşlar lütfen görüşlerinizi söyleyin, bu fotoğraftaki dil kenarlarında olan "beyaz çizgili yapı" benim yanak mukozalarımda var bu olağan bir durum mu bir sizler de kontrol eder misiniz rica etsem?

 8. hivgokayd
  1 yıl önce

  Arkadaşlar yukarıdaki fotoğrafa bakıp yorum yapar mısınız lütfen

 9. Yusuffff
  1 yıl önce

  Kardeşim burda gotu boktan insanlardan yardım isteme sadece test süreleri ve kullandıkları ilaçları sor. Bı doktora görün. En iyisine .. Baktın imkanın yok ailene anlat destek al . Gidin enniyisine bakilin

 10. Yusuffff
  1 yıl önce

  Ya kaynak falan yok salladım ... Bu işin boku çıkmasın artık. Yok belirti yaşıyorum yok öyle böyle hemen hive gidiyor kafaları 43 hastalık var cinsel yolla bulaşan... Oral vajinal ilişki de çok tehlikelidir oral oral de bakteriler yerleşiyor dilde diş etinde oral mukoza da enfeksiyon yapiyor hemen HIV diyorlar. Gitsinler en iyi hekime muayene olsunlar .. Maddi durumu olmayan falan yok burda gerekirse patolojik inceleme yapılsın tam teşhis koyulsun .

Cevap yazmak için yapınız.