Cybh ile ilgili herşey

Arkadaşlar şüpheli ilişkim olalı 5 gün oldu korkum oral seksden yana korunmam vardı ondan dolayı bişey olacağını sanmıyorum tüm virüsleri bakterileri ortaya çıkarcak hepsini tek seferde yapabileceğim bir test var mı ? Ve bu teste ne zaman girmem doğru olur ?

Cevap ( 3 )

 1. Takıntılı93
  2 hafta önce

  Dostum 1 haftayı doldur. Daha sonra bir devlet hastanesine gidip durumu anlat. Doktor gerekli olan tüm tahlilleri yaptırıyor. Hıv testi, eğer kadınsan hpv testi gibi testler için süreler var. Onları doktordan öğren. Ve sana tavsiyem internetten araştırma yapma. Kafayı yersin. Benim cinsel organımda sivilce gibi birşey çıktı. İnternete kalsa kanser.kafayı yedim tabi. 3 doktora gittim yağ bezesi dedi. Yani İnternete çok bakma.

 2. Şüpheci0001
  2 hafta önce

  Araştırmamak mümkün değil sorun şu bu iş olduktan sonra dilimde ufak ufak yaralar çıktı doktora gitdim bu kadar erken tanı göstermez dedi ama bu yaralardan bi enfeksiyon bulaşmasından korkuyorum

 3. Takıntılı93
  2 hafta önce

  Genelde stresten dostum. Benim ufaklıktada sivilce gibi şeyler çıktı. 4-5 doktor gezdim hepsi yağ bezesi dedi. Yaktırdım geçti. Şimdi o belirtilere karşı hassaslaştın. En basiti normal zamanda cinsel organın kaşınsa kaşır geçersin. Ama şu an o senin için bir belirti.Eğer internetten yazanlar doğru olsaydı benimkini kesmeleri lazımdı. Sen internetten araştırmayı bırak doktoruna git, testlerini yaptır. Ayrıca sigara sonucu kanser olup ölenlerin sayısı CYBH'tan ölenlerden çok daha yüksek. O yüzden çok da düşünme. Önlemini al yoluna bak :)

Cevap yazmak için yapınız.