Sürtünmede bulaş riski

Hayat kadınıyla sürtünme şeklinde ilişki yaşadım. Kondom vardı fakat geri gelirken kondom cıktı saniyelik vajinaya değmiş olabilir ıslaklık hissetmedim ama bulaş riski var mı ya da herhangi başka bir şey için risk var mıdır dostlar?

Cevap ( 4 )

 1. öncelikle karşıdaki hiv+ mi bunu biliyormusunuz? Bendede sürtünmeli ilişkim oldu, kondom yoktu ve baya baya sürtünmeli oldu, tüm testleri yaptırdım. 14 de hiv duo,28de tekrar hiv duo,60da antihiv, 90 da anti hiv ve son olarak 180. gün anti hiv hepsi negatif.

 2. Sürtünme sırasında sizin peniste herhangi bir kanama açık yara varmıydı? Karşıdaki hiv+ olsa bile sizin penis üzerinde açılıp çok azda olsa kanayan bi yer olursa bi ihtimal ama diğerli imkansıza yakın. Hiv+ dışında deri teması ile geçen bazı bulaşıcı hastalıklar var ama hepsinin antibiyotik tedavisi var, bir arkadaş korunmalı olmasına rağmen deri temasından vajina sıvısından kapmıştı, iki üç gün ağrıdan kıvrandı ama antibiyotikle bir haftada iyileşti şimdi birşeyi yok.

 3. lonely1
  4 ay önce

  Herhangi bi açık yara ya da kanama yoktu penisimde sürtündüğünü bile bilmiyorum ama sürtündüyse bi ihtimal var mıdır diye merak ediyorum kimisi de vajina dışı olduğı için ihtimal yok diyo ne düşünüyorsunuz dostlar

 4. lonely1
  4 ay önce

  Arkadaşlar bi cevap verin gözünüzü seveyim

Cevap yazmak için yapınız.