Stressiz bi gün çok şükür

Ve ben test oldum test sonuçlarım anti hıv 0,24 negatif binlerce şükür 90 nci günde bi test daha olucam arkadaşlar her aldiginiz negatif sizi çok mutlu etsin ben çok mutluyum hatalar yapmayalım çünkü hayat yaşamaya değer dilerim hepiniz negatif sinizdir vee SİMYACİ sana sonsuz teşekkürler bana verdiğin moral için allah ne muradın varsa versin...
5 ay önce 305 okunma Deliricem Şikayet

Cevaplar

 1. Rnapcr
  5 ay önce

  Çok sevindim:)

 2. Deliricem
  Deliricem | Soru sahibi
  5 ay önce

  Teşekkür ederim :)

 3. mehmettrgt1
  5 ay önce

  Kaçıncı günde oldun dostum? hayırlı olsun :)

 4. Deliricem
  Deliricem | Soru sahibi
  5 ay önce

  28 günde oldum antijen antikor ama 90 nci günde yine baktiricam

 5. ozanoz
  5 ay önce

  hocam siz korunmasız ilişkiyemi girmiştiniz

 6. Deliricem
  Deliricem | Soru sahibi
  5 ay önce

  Yani öyle bi halt etmiştim :(

 7. ozanoz
  5 ay önce

  bende korunmasız ilişkiye girmiştim 5 dk sürdü boşalamadım bu 3.günüm şüpheli ilişkiden şimdi hastaneye geldim benimde negatif çıkar değilmi şimdiye kadar bi sıkıntı sorun yaşamadım

 8. simyacı
  simyacı | Uzaklaştırıldı
  5 ay önce

  rica ederim @deliricem çok sevindim senin adına,ne zaman istersen yazabilirsin. @Rnapcr nasıl dün akşam rahat bir uyku uyuyabildin mi?

 9. Deliricem
  Deliricem | Soru sahibi
  5 ay önce

  Teşekkür ediyorum tekrar tekrarr

 10. mehmettrgt1
  5 ay önce

  @Deliricem hayıırlı olsun o zaman tekrardan :) Bende 28. günde elisa testi olmuştum. 45. Günü bekliyorum Elisa testi olup kaldı sonra konuyu kapatıcam 7 gün kaldı. :)

 11. Rnapcr
  5 ay önce

  Aslında pek değil ama önceki günlere göre daha iyi.fobikleşmemek için çabalardayım.pcr çıkmadan bana rahat yok.

 12. Deliricem
  Deliricem | Soru sahibi
  5 ay önce

  Mehmettgrt yap ve kesin kesin kapat konuyu

 13. simyacı
  simyacı | Uzaklaştırıldı
  5 ay önce

  Tmm bunu kendine şart koşma...tanı alanlar seni yaptırdığın testlerden tanı alırlar,kapı gibi negatiflerin var,ne zaman çıkıcak pcr sonucu?

 14. Rnapcr
  5 ay önce

  19 ile 23 arası dedi hastane.Hayır anlamadığım ayın 6 da olmuş testi ve iyi olsun diye memorial da olmuş.Özelliklede belirtmiş erken çıksın diye olduğunu ama maalesef sonuç yok.Endişem acaba bi terslik mi var.o yüzden mi bekletiyorlar.Ama bi yandan da rahatım.2test negatif.ben oldum negatif..onlara tutunuyorum.Fakat içim kuşku dolu bilmiyorum zor bi süreç.

 15. simyacı
  simyacı | Uzaklaştırıldı
  5 ay önce

  aradın mı bi daha hastaneyi?yok yok endişe etcek bir durum,gerçek pcr ler geç çıkar,merak etme.testlerin sağlam

 16. Rnapcr
  5 ay önce

  Dün aramıştık en son.doktorla da konuştuk hızlandırıcam dedi ama hiçbir şey yapmadı.geç olsunda güç olmasın.buarada bişey merak ediyorum.senin hikayen nedir.neden burdasın.

 17. simyacı
  simyacı | Uzaklaştırıldı
  5 ay önce

  bende zamanında korunmasız bir ilişki yaşamıştım,çok eşli olan bir bayanla.takıntılı bi insan değilim,hıv üzerine bilgim vardı,üni ortamında pozitif birine denk gelmiştim,sohbetlerde yıllar önce,ordan merak konusuydu,az çok bilgiliydim,kız escortta değildi,ama işte baya ortamlara takılan bi kızdı.kontrol maçlı testlerimi yaptırmıştım,28 de pcr ve antijen oldum,enfeksiyon bölümü proflarından dı.adam tabiri caizse yalamış yutmuş mikrobiyolojiyi, virolojiyi bana o gün dediki sen burdan dön ben bu diplomayı yırtar ..... anla işte,o kadar emindiki tmm dedim simyacı bitti bu iş..sonra varya aradan 50 gün geçti sırf adama inat dedim bakalım bu kadar iddialı mı diye,,75 de caktım bi anti-hiv negatif geldi,sonrada kapattım..bence burdakiler doktorlarını dinlesinler,ben gerçekten süphelendiğimden değil,ne kadar doğru sözlü olduğunu ölçmek için yaptım.

 18. simyacı
  simyacı | Uzaklaştırıldı
  5 ay önce

  Ben yardım etmek için burdayım tabiki,çok pis bi empati huyum var,ileri seviyede..burda kim ne yazarsa kendimi onun yerine koyuyorum,yardım etmek istiyorum,yanlış yönlendirmek istemem tabi genelde korunmasız ilişkilerin tümünde herkese yazmısımdır,test olun diye,90 takvim gereği uyup tam olarak rahatlasınlar diye

 19. Rnapcr
  5 ay önce

  Anladım..senin adına sevindim çünkü ders almışsın.kendi adımıza seviniyorum burda insanlara yardım edip destek oluyorsun.bu güzel bi davranış

 20. simyacı
  simyacı | Uzaklaştırıldı
  5 ay önce

  İşte elimden geldiğince,destek olmaya çalısıyorum,,pcr sonucunu da görürüz buralarda umarım,doktora sorup paylaşırsan,bilgilendirmede olur..

 21. Rnapcr
  5 ay önce

  Evet haber vereceğim mutlaka.artık ne çıkarsa

Cevap Yazmak İçin giriş yapmalısınız

Giriş Yap Üye Ol