Turkiyede Aids Orani Hizla Artiyor!

Arkadaslar bir internet sitesinde buldugum onemli bir haberi sizle paylasmak istiyorum. HIV Pozitif/AIDS hasta sayısının dünyadaki azalmaya ters orantılı olarak Türkiye’de hızla arttığına dikkat çeken Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Meral Sönmezoğlu, "Türkiye'de kayıtlı vakaların yüzde 80’ini erkekler oluşturuyor. Vakaların yüzde 49,8’i virüsü cinsel yolla alıyor" dedi.
5 ay önce 230 okunma Mozgu Şikayet

Cevaplar

 1. Carrasco
  5 ay önce

  Bu bilgiyi buraya değil de sosyal medya hesaplarından diğer insanlara aktarmalı sın. Zira buradaki herkes zaten bu şüpheyle kaydoluyor bu siteye. Bu paylaşımındaki niyetin iyi olsaydı şayet burda değil de diğer sosyal mecralarda paylaşırdın. İnsanları korkutmandaki amacının kötü niyetli olmandan başka hiçbir açıklaması olamaz.

 2. Mozgu
  Mozgu | Soru sahibi
  5 ay önce

  Korkutmak mi? Dusunmedim bile, bu sitenin amaci insanlari hiv' e karsi bilinclendirmek degil mi? Keske bu haberi insanlar okusada bir kac dakikalik gelgec zevler icin hayatlarini riske atmasalar.

 3. Deliricem
  5 ay önce

  Bu bilgiyi facebook ve instagram gibi yerlerde paylaş millet zaten burda stresten ölüyor ya

 4. Senol1455
  Senol1455 | Uzaklaştırıldı
  5 ay önce

  İbnelik işte arkadaşlar mutlu oluyor başkaların zaafıyla zaten diken üstündeyiz Allaha havale ediyorum böyle kötü niyetle yapanları

Cevap Yazmak İçin giriş yapmalısınız

Giriş Yap Üye Ol