BOZULANPSİKOLOJİ Bİ BAKAR MISIN AGA

Kardeşim ben ilişkimden 21,40,55,70,82,84 ve son olarak 95.gün anti hiv (kemiluminesans veya benzeri) test oldum şükür testlerim negatif.Yanliz 2 aydir boynumdaki lenf bezeleri şiş ve bir türlu inmedi.Kardeşim sen doçent proflarla falan konusmustm falan biseler demistin.Sence bu testlrim yeterli mi ? Her gün aynaya baka baka kafayi yedim.
3 ay önce 244 okunma Baydelici909 Şikayet

Cevaplar

 1. imdat36
  3 ay önce

  Kesin küfreder :)

 2. bozulanpsikoloji1
  3 ay önce

  E küfredılmıcek gibi degıl ki. Hacı doktorlrın sana bunlar lenf bezı sısmesı degıl demıs. Sen kımsın de kendıne teshıs koyuyon. Doktorlarının dedıklerını sınadıgın yere bakar mısın ? Adamlar sana hıv degılsın dıyor. E degılsın ki dıyor. Burdakı herkes gibi hıv vucudunda degıl kafanda.

 3. Hıvfobikkk
  3 ay önce

  Bozulan psikoloji abi ben iliskiden sonra 89. Günde taramakı gaita testi yaptırdım tüm degerlerim temiz cikti. Ayrıca heoati frengide vidas yöntemiyke baktırdim. Laboratuvar bana kesin sonuc bunlar konuyu kapat dedi. Bunun dısında herpes 1 ve 2 ye 43. Gün baktırdım. Herpes zoster yani 3e ise 51. Gün baktırdım. Heroes 4 eb ve herpes 5 cmv ye 61. Gün mavilabta vidasla baktırdım. Herpes 6 ve heroes 7 ye ise yurdisında baktırdım heosi negatif sence biseyim var mı gerhangi birseyim.

 4. bozulanpsikoloji1
  3 ay önce

  Hıvfobık. Sence var mı amk :D :D

 5. katip456
  3 ay önce

  Beyler dalga geçmeyin :D bak baydelici909 kardeş o 84 gününcü testin pozitif çıksaydı nobele aday olurdun farkı bir tür müsün diye ulan 90 saçmalığınıda anlamıyorum geçen bi bakalede okudum 60ncı günden den sonra yüzde 90sanı pozitif alıyor geriye kalan yüzde on bağışıklığı zayıf 60 yaş üstü dedeler illaha hiv mi olacak binlerce vürüs var yarısında boğazlar lenfler şişiyor hivi felan boşver o değilsin o kesinde rahatsızlığın neymiş iyi bir doktora görün

Cevap Yazmak İçin giriş yapmalısınız

Giriş Yap Üye Ol