4 ÇEŞİT TEST

RNA DNA PCR İLİŞKİ GÜNÜ HARİÇ 10.GÜN SONRA YAPILIR. TANI TESTİ DEĞİLDİR. PAHALI VE GEREKSİZDİR... 4.JENARASYON HİV DUO ULTRA P24 ANTİJEN TESTİ VİDAS İLİŞKİ GÜNÜ HARİÇ 14 GÜN SONRA DOĞRULUĞU YÜKSEK BİR TEST 230 TL p24 ANTİJEN VE HİV DUO DİYE 2 FARKLI SONUÇ VERİR 2 NEGATİF..... İLİŞKİDEN 28 GÜN SONRA HİV COMBO TESTİ TEK SONUÇ VERİR ELİSADAN DA HASSASTIR.. TEK SONUÇ VERİR..... BU SAYDIĞIM 3 TEST ÖZEL LABORATUVAR DA OLUYOR VE ÜCRETLİ ELİSA TESTİ ÜCRETSİZ DEVLET HASTANELERİNDEKİ TEST İLİŞKİDEN 42 SONRASINDA YAPILMASI UYGUNDUR. ÜCRETSİZDİR BERABERİNDE HEPATİTLERE BAKAR.... ———————— 90. GÜNDE TEKRAR YAPTIRIN DERLER BU YAZDIĞIM SÜRELERDE YAPTIRDIĞINIZ TESLERİN DOĞRULUĞU %97 DİR DEĞİŞMİCEKTİR. DEĞİŞEN KAYITLI İNSAN YOK İLK TESTİN DEDİĞİM SÜREDEKİ TESTLERDEN BİRİYSE DERİN NEFES AL KAFANI YASTIĞA KOY RAHATLA ÇOK ÇOK BÜYÜK İHTİMAL SANA HİV BULAŞMAMIŞ KARŞINDAKİNDE HİV YOKMUŞ OLSA DAHİ BULAŞMAMIŞ BUNLARI TIP TEST WHO DİYOR BEN DEMİYORUM... KAFANIZ KARIŞMASIN 90. GÜN GEÇİP 130 168 180 219 NEGATİF DİYİP DÖNERMİ YETER Mİ DİYEN AMN OĞULLARI SKTRN GİDİN EN SONUNDA ANANIZA SÖVECEM....
4 ay önce 183 okunma MANİDAR Şikayet

Cevaplar

 1. gerekyok
  4 ay önce

  Ağzına sağlık dostum

 2. volkand
  volkand | Uzaklaştırıldı
  4 ay önce

  Yok anlamazlar işte. İnatla gelip 1500. gün negatif aldım güvenilir mi diye soracaklar. Çünkü OKUMUYOR o. çocukları. Bir sürü bilgili adamı siteden kaçırdı bu tipler. En sonunda ben de gidecem.

 3. Zindan
  Zindan | Uzaklaştırıldı
  4 ay önce

  Rna pcr gereksiz yazmışsın sana katılmıyorum pcr testi en erken hivi tespit eden ilişki sonrası 3. Günden sonra net cevap verebilen testtir çünkü çalışma sistemi direkt kanında hiv virüsü varmı onu arar virüse karşı oluşmuş yada oluşma süresini beklemez en erken yöntemdir pahalı bi testtir her yerde yoktur maddi durumu iyi olan kişiler bu testi yaptırması en erken ve en garanti yöntemdir.

Cevap Yazmak İçin giriş yapmalısınız

Giriş Yap Üye Ol