Karaköy Genelevi ve Aids

Arkadaşlar merhaba dün galata kulesinin az aşağısında bulunan genel eve gittim. Bir kadın ile anlaştık ve birlikteliğim oldu. İlişki sırasında göğüs uçlarını emdim. Aynı zamanda boyununu öptüm. İlişkiye başlamadan önce kendi getirmiş olduğum durex prezervatifini açmıştım fakat kendisi yeni açtığı bir prezervatifi penisime yerleştirerek taktı. Daha sonra oral sex yaptı prezervatif ile birlikte erekte edene kadar sonrasında ilişkiye geçtik. Şimdi kafama takılan soru şudur ki; 1-Aids/HİV kapma olasılığım nedir? 2-Göğüs uçlarını emdiğim için herhangi bir tehdit ile karşı karşıyamıyım? 3-Ten tene değince aids/hiv virüsleri geçer mi? 4-Sizce ne yapmalıyım? Genel ev yasal bir genel evdi yani devlet kontrolünde fakat içime bir kere kuruntu düştü önerileriniz nelerdir? 5-Orada ki kadınlar devlet tarafından kontrol ediliyormuş doğru mu?
3 ay önce 285 okunma btrex Şikayet

Cevaplar

 1. michealscofield1979
  3 ay önce

  göğüsten kan filan geldi ise geçebilir ağzına. ten tene sorun olmaz. geneleve filan gitme düşün, aidsli biri 2 gün önce ilişkiye girdi, teste hemen çıkmaz. haftalık kontrol yapıyorlardır.

 2. btrex
  btrex | Soru sahibi
  3 ay önce

  hocam kondom takılıydı, göğüsten kan gelmedi lakin göğüsünün ucunu emdim. sıkıntı olur mu? bir daha gitmeyeceğim zaten.

 3. michealscofield1979
  3 ay önce

  sorun olmaz tükürük ile filan öpüşme ile çok çok düşük yani . yinede 90 gün sonra beşiktaşta bedavaya hiv testi var 1 dakikada çıkıyor parmakdan kan alıp, yakınsın oraya istanbul da yaşıyorsun sonuçta yaptır emin ol ama kondomsuz girdi isen korkacaksın sorun yok emme filan, orada öpüşsen de buluşmazdı yani.

 4. btrex
  btrex | Soru sahibi
  3 ay önce

  yok yok kadın kondomu oral yapmadan önce orala başlarken yerleştirip ağzıyla taktı hocam. kondomsuz değildi. sıfır ambalajındaydı ama kondomun markasını bilmiyorum nedir ne değildir

 5. albatros33
  albatros33 | Uzaklaştırıldı
  3 ay önce

  Hiv, kan, sperm ve vajinal sıvı ile bulaşır. Kafama takma bulaşma ihtimalin milyonda bir.

Cevap Yazmak İçin giriş yapmalısınız

Giriş Yap Üye Ol