Psikolojik Midir?

18 yaşındayım. Kadınım. kaygı bozukluğum var ve bir gün instada aids sayfasına rastladım 1 yıl önce de ilk defa biriyle birlikte olmuştum düşünmeye başladım aids miyim diye sordum o kişiye de ve bir arkadaşı motor kazası geçirmiş yakın bir tarihte ona kan vermiş o da 18 yaşında Belirti gösterdiğimi hatırlamıyorum. Test de olamam ailemden dolayı
3 ay önce 267 okunma Yardimlutfenx Şikayet

Cevaplar

 1. mendebur
  3 ay önce

  Test olamazsan böyle hindi gibi düşünüp durursun. Git adam akıllı testini ol ailen nereden bilecek test olduğunu.

 2. Yardimlutfenx
  Yardimlutfenx | Soru sahibi
  3 ay önce

  Dışarı pek çıkamıyorum. Anneme söyledim durumu. O da pek bilgili biri değil eninde sonunda öleceksin dedi.

 3. antihivvvv
  3 ay önce

  Test olamam diye birşey yok, anonim test yapan yerler var, Beşiktaş belediyesi ve Şişli Belediyesi git oralarda yaptir yoksa kafayı sıyırırsın.

 4. Artemissss
  3 ay önce

  1 yıl olmuş. Gidip testini yaptır kafan rahat bir şekilde hayatına bak. Yoksa boşuna yaptığın stresle hastalık hastası olursun.

 5. Artemissss
  3 ay önce

  1 yıl olmuş. Gidip testini yaptır kafan rahat bir şekilde hayatına bak. Yoksa boşuna yaptığın stresle hastalık hastası olursun.

 6. Ragazzo
  3 ay önce

  5 yıl oldu ve hala hiv testi yaptırıyorum enson bugün yaptırdım 0.011 ilk 1 ay rahatım ve sonra tekrar strese girip kuruyorum bildiğim halde negativ olduğu kanıtlı olduğu halde inanamıyorum ve okuduğum bütün belirtiler okudukça bende olmaya başlıyor ve miğdemden yükselen korkunç bir ateşle bayılmaya başlıyorum sanırım çok daha büyük bir psikolejik hastalığa sahip oluyorum üstelik 37 yaşında erkeğim keşke birisi yardım edebilse beni inandırabilse

 7. Artemissss
  3 ay önce

  5 yılda belirti olmayı geç tamamiyle hiv hastası olmuş olursun zaten. Bence psikolojik olarak sorunun var. Dediğimi yanlış anlamanızı istemem ama bir psikiyatri desteği alırsanız (bunda ayıp birşey yok) kolay atlatabileceğinizi düşünüyorum.

 8. Artemissss
  3 ay önce

  6.aydan sonra (ki 6 ayda çok bir zaman 56.günden sonraki test sonuçları %99.99 güvenli) yapılan tüm testler keyfi olarak gösterilebilir.

 9. Ragazzo
  3 ay önce

  Deprasan kullanıyorum evet inşallah atarım tşk ler

 10. antihivvvv
  3 ay önce

  Vay arkadaş, 5 yıldır negatif alıp halen pozitif olduğunu düşünmek, gerçekten psikolojik seninki arkadas, girme bu sitelere, hayatını zehir etme, belirtide arama, temizsin iste derdin ne daha.

 11. Thedark
  3 ay önce

  Kan verdiğin zaman zaten testleri yapılıyor yani hiv li birisinin kanını almazlar. Sen git testini ol merak etme reşitsin kimseye haber vermezler.

Cevap Yazmak İçin giriş yapmalısınız

Giriş Yap Üye Ol