Hemen hemen çoğu kişi

Arkadaşlar günaydın. Hemen hemen 2 aydir buradayım. Bende sizin gibi belirtiler ve araştırmalar yüzünden buraya düştüm ve kurtulamadım. 2 ay içersinden yüzlerce soru, yüzlerce cevap okudum. Ama şunu açık ve net olarak söylemeliyim ki bu site de şuana kadar HIV pozitif birek ne gördüm, ne duydum, nede yazısını okudum. Bu sitede Bir sürü belirtiler yaşayıpta test olup negatif insanlarla dolu. Sosyal medyada onlarca HIV pozitif bireylerle yazmıştım hatta numaralarımızı birbirimize vererek telefonlaştık. Onlardan duyduğum cevaplar sürekli şunlar oldu; Hiv olduğumu tesadüf eseri öğrendim, hiv'in belirtisi değil testi olurdiyorlar. Çoğu kişi dünya ya kadar belirti yaşamış, çıtada HIV'e ait hic bir belirti yaşamamış. Bundan dolayı kendinizi harap etmeyin. Heee belki bazı belirtiler yaşıyor olabilirsiniz ama bunuda hemen HIV'e bağlamayın. Zaten bir çoğunuz korunmuş...
4 ay önce 250 okunma Tunconal Şikayet

Cevaplar

 1. mete demir
  4 ay önce

  Hocam tabiki bu sitede onlarca pozitif var kim yok diyor. Aids rehberi geçmiş yorumlarda görürsün. Artı buraya insan ilk önce belirtilerle geliyor, sonra testlerle pozitif olduğunu öğrenince başka bir foruma gidiyor. Çünkü burada arkadaşlar, insanların adam gibi bilgi almasına engel hemen goy goy yapıyorlar.

 2. Tunconal
  Tunconal | Soru sahibi
  4 ay önce

  Yazımı dikkatli okursan 2 aylık dönemden bahsediyorum. Elbette daha eski sorularda veya cevaplarda HIV pozitif tanısı almış arkadaşlar vardır ama gel gelelim 2 ay içerisinde ben bir tane poztif tanısı alan görmedim. (inşallah olmazda )

Cevap Yazmak İçin giriş yapmalısınız

Giriş Yap Üye Ol