Vidas Duo Combo Testi

Arkadaşlar merhaba. Dün internette birkaç makale okudum. Bazıları Kanada bazıları Singapur kaynaklı. 4.jenerasyon Combo testlerde (Yani hem antijen hem antikora birlikte bakan) 14 günden sonrası için çok çok yüksek ihtimalle, hatta 4 haftadan sonra yapılan yani 28.gün ve sonrası için yapılan testlere kesin sonuç gözüyle bakılıyor. Bu makalelerden anladığım kadarıyla 28.gün ve sonrasında yapılan 4.jenerasyom bir combo test ile defteri kapatmak yeterli sanırım. Singapur'daki çoğu doktor hatta 22.gün ve sonrası 4.jeneresyon combo testlerle alınan sonucu %99.99 kesin kabul ediyormuş. Bu konuda fikirlerinizi alabilirmiyim.
3 ay önce 261 okunma Happiness123 Şikayet

Cevaplar

 1. HivkolikTT
  HivkolikTT | Uzaklaştırıldı
  3 ay önce

  28.gun ve sonrasi 4.kusak testlerden alinan negatif sonucun tekrarina gerek yok diyolar bende cok arastirdim

 2. Happiness123
  Happiness123 | Soru sahibi
  3 ay önce

  Teşekkür ederim dostum cevabın için. İnşallah dua edin banada arkadaşlar. 28.günde negatif sonuç alırım Allah'ın izniyle.

 3. Carrasco
  3 ay önce

  @HibkolikTT @Happiness. 28. Günden sonra 4. Nesil bir test %95 üstünde kesin sonuç veriyor. Düşük ihtimalin nedeni ise kişinin halihazırda olan bir hastalığı veya vucudun geç tepkime vermesi gibi nedenlerden dolayı. Ben de bir çok araştırma yaptım, hatta bu 4. Nesil testler kanı nasıl ayrıştırıp incelediğine falan her şeye baktım. 28. Günden sonra 4. Nesil bir testten negatif alan biri 45. Günde de teyit amaçlı yaptırıp kapatması gerekir. 3. Ay olayı hikaye. Neden hikaya anlatayım; bu virüs 3 aya kadar tespit edilemezse o zaman nerde nasıl besleniyor bu virus? Bu virüs şayet vucuda girdiğinde kendine has bir protein üretir. Bunu da 2. Haftadan itibaren üretir ve bunun için p24 testine bakılır. Antikor eğer geç salgılanılmışsa yani 3. Aya kadar saptanamadıysa bile 4. Nesil test proteinin varlığını yakalar. Yani 4. Nesil combo testlerle 28. Günden sonra yaptığınız teste güvenin arkadaşlar.

Cevap Yazmak İçin giriş yapmalısınız

Giriş Yap Üye Ol