Şüpheli ilişki

Arkadaşlar merhaba maalesef çok büyük bir cahillik yaparak 30 mayısta eskortla prezervatif kullanarak vajinal ilişki oldu.Hiv hakkında detaylı bilgim yoktu sonra korku oluştu internete bakim dedim hivle ilgili seyleri okuyunca içime bi korku düştü.o gün aşırı korktum.ertesi gün öğlen enfeksiyon hastalılarina gittim durumu anlattım.şuan icin sadece ilişki öncesi test yapabilirim dedi kan aldı anti hiv vdrl hepatitler temiz çıktı.zaten daha önce hiç ilişki yaşamamıştım.1.ay gene bakmamız lazım dedi 3.ay 6.ay kontrol ederiz dedi. Şimdiye kadar gelenlerde ilk temasta bulaşana rastlamadim dedi.iyi bi pskologa gitmeni öneririm dedi.ama ben stresten kafayı yemek üzereyim yardımlarınizı önerilerinizi bekliyorum.
3 ay önce 337 okunma Endişeee Şikayet

Cevaplar

 1. Obsesif1-2
  3 ay önce

  Bilgi kirliliği yapmak istemiyorum. Obsesif bozukluğu hastasıyım, yani bendede fobi oluştu. Ancak 21. Gün ve 28 gün arası hiv1/2 ve p24 tahlili ver. Negatifsen konuyu kapat. Tabi esktra bir tedavi almıyorsan.

 2. suspus231
  3 ay önce

  bendede aynı sorunu yaşıyorum 29 mayısta korunmalı vajinal ilişkim oldu ama iki üç kere condomsuz yaladı bende çok korkuyorum boğazım agrıyor ve bugün ishal oldum.

 3. Endişeee
  Endişeee | Soru sahibi
  3 ay önce

  Bende condom vardı.ishal ben bir kere oldum sonra arkasından 2-3 defa normal çıktım tuvalete ben belirtileri okudukça kalp carpıntisı oluyor korkudan bi anlık cahillikle ne isler açtık başımıza

 4. tusubasa
  3 ay önce

  Kondomla Korunmuşsun sorun olacağını sanmıyorum benimde korunmalı ilişkim oldu bugün negatif aldım

Cevap Yazmak İçin giriş yapmalısınız

Giriş Yap Üye Ol