22. Gün ve 32. Gün test sonuçlarım

Bayramdan 1 gün önce 4. Nesil elisa testi oldum ve sonuçlar yeni geldi bayram dolayısıyla. 22. Gün sonucum Hiv ag/ab(anti hiv 1-2 elisa) 0.375 Negatif geldi. Bugün de 32. Gün ve test oldum ama sonuçlarım yarın çıkacak, bugüne yetişmedi. Dua edin bana lütfen, yarın da negatif gelir inşallah. Ayrıca değerler hakkında labaratuvardakilerle konuştum,, her cihazın referans değerleri farklıymış dedi, yani negatifsen değerlere bakma dedi. Ayrıca doktorlar pek bir şey bilmiyor bu yeni nesil testler hakkında. Doktor 4. Nesil testin ne olduğunu bilmiyordu ve ben de bizzat laboratuvara gidip kendim sordum. Tüm eğitim ve araştırma hastanelerinde 4. Nesil testler kullanılıyor.
3 ay önce 224 okunma Carrasco Şikayet

Cevaplar

 1. Carrasco
  Carrasco | Soru sahibi
  3 ay önce

  Ayrıca 28. Gü den sonra yapılan 4. Nesil eliza testlerine kesinlikle güvenin. Doktorlar hep eski kafadan ve 4. Nesil test kullandıklarını farkında değildi. 28 den sonra negatif alanlar oturup şükredin:)

 2. HivkolikTT
  HivkolikTT | Uzaklaştırıldı
  3 ay önce

  Gecmis olsun Carrasco hangi hastanede oldun testi

 3. Naptıkbizzz
  3 ay önce

  Carrasco benim ilişkinin 31. Günündü anti hiv ag/ab combo testi negatifliğim var. Rahatlayabilir miyim? Bugün ilişkiden sonra geçen 50. Gün test yaptırmama gerek var mı?

 4. Telasci
  3 ay önce

  Bu saatten sonra 100 kerede test olsan hepsi negatif çıkar , hiv basit bir sey degil olsaydi zaten 23. Gun testinde belli olurdu

Cevap Yazmak İçin giriş yapmalısınız

Giriş Yap Üye Ol