Gonore veya klamidya

Arkadaşlar merhaba, pazartesi günü bir ilişkim oldu , kendi prezervatifimi kullandım ve boxerımı çıkarmadım, öndeki cebinden çıkarıp öyle ilişkiye girdim. İlişkiden önce genital bölgemi yıkadım, kadın(escort) da yıkadı. Fakat prezervatifimi takmadan önce kadın eliyle penisimi biraz okşadı sanırım üstünde bir şey var mı diye kontrol etmek amaçlı. İki gündür o kadar çok idrarımı yapma hissi oluyor ki, sizce gonore gibi bir şey bulaşmış olabilir mi? İlişkiden hemen sonra sabunlu suyla yıkayıp penisimi ve etrafını alkolle temizledim. Gonore veya kamidya bulaşmış olabilir mi?
3 ay önce 210 okunma Obsesiflik Şikayet

Cevaplar

 1. pismanim35
  3 ay önce

  bu his bende bir haftadır var. Kan idrar tahlilleri yaptırdım bişi çıkmadı. Yanma yok akıntı yok sadece ucunda bir his var. Belde ağrı var biraz. benim kondomsuz anal ilişkiydi ürolog dahiliye bişi yok dedi. Kas gevşetici kullanıyorum. Stressten psikolojik olabilir takma kafana

 2. Obsesiflik
  Obsesiflik | Soru sahibi
  3 ay önce

  Dostum bugün sabah penisimin ucunda beyaz sümüksü bir şey vardı, hemen gittim test yaptırmaya, umarım sadece gonoredir herpese falan da bakacaklar. 4 günde herpes çıkar mı bilmiyorum fakat dün gece iki tane siğil farkettim. Hepsinin üst üste gelmesi beni fena hırpaladı. 2 ay sonra düğünüm var, umarım bu süre zarfında her neyse geçer. Hiv testi için de kan verdim. Frengi ve herpesten çok korkuyorum umarım sadece varsa bel soğukluğu olsun ama inşallah normal bir idrar yolları enfeksiyonudur. Çok gerginim anlatamam.

 3. Hıvfobikk
  3 ay önce

  Benimde penisimde bir yanma var. Kasıntı değil sadece yanma. Iliskiden 18 gün sonra başladı. Acaba gonremidir

Cevap Yazmak İçin giriş yapmalısınız

Giriş Yap Üye Ol