E-NABIZ VE HASTANE WEB SAYFASI TAHLIL UYUMSUZLUGU

E nabız da vdrl-rpr, anti hcv, anti hiv, hbsag değerlerim kırmızı üçgen için de ünlem işareti var değer referans dışı yazıyor. Ama hastanenin web sitesinde ki laboratuvar sonucunda ise hepsi negatif yazıyor. Böyle bir durum ile karşılaşan var mı? Gelde çık işin içinden zaten zor günler geçiriyorum. Bir önceki tahlilim Cerrahpaşa da idi onlar da tahlillerimi dilekçe ile talep ettiğim halde e nabız a göndermiyorlar. Ne iştir anlamadım.
2 ay önce 209 okunma Yalnızadamm Şikayet

Cevaplar

 1. Hıvfobikkkk
  Hıvfobikkkk | Uzaklaştırıldı
  2 ay önce

  Sistemsel sıkıntı bende var kan değerleri Aralık içersinde olsa bile referans dışı gösteriyor. Bunu gerçekten kafana takıyorsan sıkıntın var.

 2. Yalnızadamm
  Yalnızadamm | Soru sahibi | Uzaklaştırıldı
  2 ay önce

  Olmaz mı kardeşim neler çekiyor um ya şu veriyi adam gibi düzgün belirtin işte çok mu zor. İnsanın aklına türlü türlü şeyler geliyor.

 3. Lulo
  2 ay önce

  Bu sıkıntiyi bende cekiyorum .bu sitede samsung7 nickli bi arkadas cimere yazmisti bu konu ile ilgili daha sonra bu arkadas cimerden cevap aldimi bu koniyla ilgili bilmiyorum.gorenler sirsun.nicki samsung7.

 4. cigo6141
  2 ay önce

  çok önemli değil. bende ünv de hiv rna oldum sonuçta negatif yazıyor ama kormızıyla işaretlenmiş. yanında referans belirtilmediği için sistem knu normal dışı görüyor. örneğin rna pcr da referans belirtlmez ya negatif ya pozitif dir. o seveple sistemde öyşe görünüyor. bende takmıştım bugün hastaneye gittim dr sonuçlata baktı normal deyince işi öözüldü anlayacağınız kimimde referans belietilmediği için sistem anormal görür kimş hastalıklarda örneğin hpatit b gibi bağışıklık pozitifle belrtildiği için sistem onu pozitif anormal görüyoe. önemli olan hastanenin sisteminde ne görünüyoe. ve sonucunda ne yazıyor

 5. Selin
  2 ay önce

  Çok üzüldüm. İnsanı strese sokabilecek bir durum. Hastaneyle iletişime geçin en sağlıklı bu şekilde sonuç alırsınız.

Cevap Yazmak İçin giriş yapmalısınız

Giriş Yap Üye Ol