Doktora göre şans bizden yana

Korunmalı vajinal ve verici konumda korunmasız oral ilişkisi olanlar uzmanlara göre şans bizden yana karsımızdaki kadın hiv dahi olsa korunmasız vajinal ilişkide bulaş 2000 de 1 ihtimalmiş kaldı ki korunduysanız ve kondomda yırtılma yoksa risk yokmuş verici konumda oralda ise ağız dolusu kan yoksa yine risk yokmuş kan gerekiyormuş. Doktora şüpheli ilişkim var dedim korunmalı ilişki ve verici korunmasız oral şüpheli değil başka ne var dedi yok başka bir şey dedim o zaman test olma dedi ama her şeye rağmen 29 da combo ya da vidas olup bahsi kapatıcam
5 ay önce 271 okunma svavelvinter Şikayet

Cevaplar

 1. hadyy
  5 ay önce

  test olursan bunun sonu gelmez.herhangı bı belırtıde hep test yaptırırsın.kendını alıkoyamazsın..dedıklerımı de hatırlarsın ılerleyen zamanlarda..

 2. svavelvinter
  svavelvinter | Soru sahibi
  5 ay önce

  Test olma mı dersin abi?

 3. hadyy
  5 ay önce

  olma derim..

 4. svavelvinter
  svavelvinter | Soru sahibi
  5 ay önce

  Teşekkür ederim umut verdi bana dediklerin karşımdaki kişinin hiv olup olmadığını bilmiyorum ilişkim de dediğim gibi korunmalı vajinal ve verici konumda korunmasız oraldı kondomda patlama olmadı verici oralda da kana denk gelmedim ama travma yarattı bende korkuyorum beni iyi anlarsın aynı dertten muzdaribiz ah bu korkular ..

 5. hadyy
  5 ay önce

  korkularını yenmenın yolu bunları dusunmemek ve yoluna devam etmek.zaten korunmussun rısk yok.ama burda korunup endıseye kapılan acaba dıyen ve ardı arkasına kesılmeyen test yaptıran ınsanlar var.sende onlardan bırı olmak ıstıyorsan secım senın..

 6. svavelvinter
  svavelvinter | Soru sahibi
  5 ay önce

  Abi son sorum kan yoksa gerçekten verici oralda risk yok mu?

 7. hadyy
  5 ay önce

  sonrasını ben soleyım mı psıkıyatr dıcem ama o da kesmıcek.paranoya asamasına gelıceksın..sana tavsıye herzaman korun ve suphelı olacak ılışkılerden kaçın..escortlara fazla gıtme..sureklı ılışkıye gıren ınsanlarla beraber olma.

 8. hadyy
  5 ay önce

  onun agzında kan olsa bıle senın penısınde de kan olması lazım...

 9. hadyy
  5 ay önce

  mesela ısırdı ve senın aletını kanattı dıyelım.ole bı durumda onunda agzında kan olmalı..

 10. svavelvinter
  svavelvinter | Soru sahibi
  5 ay önce

  Of ölme eşeğim ölme diyosun desene hızır gibi geldin abi hakkını helal et bu dediğini unutmayacağım iki tarafta da kan olması lazım bunu bilmiyordum vajinal ilişkim korunmalıydı verici oralda kan yoktu ve karşımdaki kesin hiv de değil anlaşılan bulaş çok çok çok zor çok ama çok teşekkür ederim abi

 11. hadyy
  5 ay önce

  rıca ederım.

 12. Wonderwoman
  5 ay önce

  Tabiki ne olursa olsun korunalim. Azda ihtimal olsa cokta ihtimal olsa sonra kafayi takip yok 2000de kac ihtimal hesaplari yapip yapip kafayi yiyoruz.

Cevap Yazmak İçin giriş yapmalısınız

Giriş Yap Üye Ol