Hiv belirtileri

Arkadaşlar 30 gün önce bir hayat kadınıyla kondomsuz bir ilişkide bulundum. Ortalama 1-2 hafta sonra 1 hafta grip oldum. 2-3 gündür de gribim var ve son olarak ağzımda akt çıktı. Büyük ihtimal virüsü kaptığımı düşünüyorum. Dün gidip anti hiv testi yaptırdım ama daha 28. günde olduğum için negatif çıkmış olabilir. Negatif çıktı sonuç. Ama toplamda hastalığın 3 belirtisini aynı anda yaşadığım için hiv kaptığıma kanaat getirdim. Ama derler ya ölüm değil ölümü beklemek insanı yer bitirir diye. O haldeyim hiv kapmışsam da öğrenmek bu ızdırablı durumdan çıkmak istiyorum. Ne yapmamı öneririsiniz? Hangi testi yaptırmalıyım? Alizada 28. günde negatif çıkması bir şey ifade etmiyor buradan okuduklarım kadarıyla. Dönerseniz teşekkür ederim.
8 ay önce 275 okunma justice21 Şikayet

Cevaplar

 1. justice21
  justice21 | Soru sahibi
  8 ay önce

  3 gündür ateşim var olacaktı.

 2. Cannn
  8 ay önce

  Kardeşim bu belirtilerinz maalesef hepsini ben de yaşıyorum psikolojik olduğunu düşünüyorum on gün sonra ben de test olacağım 45. günü bekliyorum sıkıntı Stresden oluyor

 3. cüneyt
  8 ay önce

  Hepsi psiklojik burada herkes aybi seyleri yasiyor

 4. abone55
  8 ay önce

  Belirtilere gore hareket edilseydi bu sitedeki herkesin pozitif olmasi gerekirdi.senden cok cok daha fazla belirti yasayip negatif alan cok insan var burda.yasadigin yerde 4.nesil duo,combo,antijen antikor testi varsa onu yaptir sana 45 den sonra kesine yakin sonuc verir.yoksa 3. Nesil test icin 8 haftayi bekle. O da buyuk olasilikla dogru sonucu verir ama kesin sonuc icin 90.gun teyit etmelisin ne testini yaptirrsan yaptir 90 gun son testtir.

Cevap Yazmak İçin giriş yapmalısınız

Giriş Yap Üye Ol