Bu sitede bilen var mı ?

Arkadşlar sorum özellikle eskilere. Bu sitede 23-24-25. Günde vidas ulta duo dan negatif alıp dönen bir arkadaş oldu mu ? Her gün yeni 3-5 arkadaş yazıyor. 1 yıldan daha fazla buraya kayıtlı arkadaş var. Hiç öyle bir vaka ok oldu mu ciddi anlamda. Ben 24 te begatif aldım ve hep tedirginim acebalar yıkacak benim .
6 ay önce 279 okunma Yanlış01 Şikayet

Cevaplar

 1. selciero
  6 ay önce

  Ben burada pozitif alan görmedim, dönmeyi bırak . Allahda göstertmesin . Senin sonucunda % 99 ihtimalle dönmez . Ama şunu unutma cdc , who belli riskler görmese test süresi 28 gün der .eğer birisi 45 diğeri 90 diyorsa bir nedeni vardır . Bu nedende istisnai sebeplerden dolayı vs . Olurda geç antikor olusursa ama o zaman sen antijenden yakalanırdın .

 2. Yanlış01
  Yanlış01 | Soru sahibi
  6 ay önce

  ya selciero bugün boğazım daha bir kötü oldu. Kas ağrılarım var bazen sol bacağım bazen sağ kolum bazen sol koltuk altım. Yine strese girdim yoğun bir şekilde. Bazen göğüs kafesimin sağı ağrıyor kalbim de sıkışma var. Boğazım yanıyor resmen ya. Boynum hep tutulma hissinde. Çıldırmak üzereyim yaa

 3. selciero
  6 ay önce

  Dostum kas kasılmalarıın agrılarınınçoğu stresden bana inan . Ben kaslarımın resmen yandığını hissetmiştim .senin sonucun dönmez. Yutkunma varmı sende ? Varsa boğaz agrın yutkunmadan olabilir. Benim boğaIm acaip tahriş oluyordu yutkunmadan

 4. Yanlış01
  Yanlış01 | Soru sahibi
  6 ay önce

  Var yutkunma sürekli kontrol ediyorum yanıyor boğazım. İlk defa bunları yaşıyorum hayatımda

 5. selciero
  6 ay önce

  Ben hiç yaşamadığım şryleri yasadım .. normal durum hiç bu kadar göt korkusu yasamamıştık :) rahat ol

 6. Yanlış01
  Yanlış01 | Soru sahibi
  6 ay önce

  Salı eliza olacağım sevlette yapıyorlar değil mi selciero? Ücretsiz hemen yaptırabilir miyim? Sonucu ne zaman alabiliriz ayrıca?

 7. Karışıkdurumlar
  6 ay önce

  Evet devlette elisa testi yapıyorlar

 8. selciero
  6 ay önce

  Bence gün içinde sonucu alırsın

 9. Karışıkdurumlar
  6 ay önce

  Ben 2 saat sonrasında aldim

 10. Uslandikbirerbirer
  6 ay önce

  Bak kardesim hepimiz zor günler geciroyoruz. Allah yardimcimiz olsun. Izmirde uçkun diye bi doktor var oda vidas kullanıyor 21. Günden sonra negatif geldimi daha test yapmiyormus düşün yani adam lab sahibi istese hep test yapar Arkadaşlar benim yaşadıklarimi Allah kimseye yasatmasin ben 2 gün ise gidemedim o kadar hastalandım ki bak yeminle hayitmda evde yatmadım ama bi hasta oldum 2 gün evde yattım.

 11. Uslandikbirerbirer
  6 ay önce

  Ben 28. Gündeki yaptığım vidasa güvenmedim sonra bi suru test yaptim 90. Güne kadar hep negatif geldi. Ve olay bambaşka hal almaya başladı en son 90 konuyu kapatmistim sonra bi arkadsin permatigini kullandım tekrar başa sardım. Bu hiv boylr bise bu biter başka bise cikar.

 12. Yanlış01
  Yanlış01 | Soru sahibi
  6 ay önce

  Bende yeni bir uzman hekimle konuştum vidas duo ultra dan 24. Günde negatif aldıysan iş bitmiştir dedi ama . Bendeki kafa almıyor. Ben eliza yaptırqcağım.

 13. Kharizma
  6 ay önce

  Vidas 14 günden sonra Yüzde yüze yakın sonuç verir.

 14. thedonvito
  6 ay önce

  Merhaba sevgili yanlış01 kardeşim,uzmanların önerdiği ve laboratuvarların tavsiye ettiği hiv duo ultra testini 28.günden sonra yaptırmak yönünde.Zaten negatifse,tıp tarihinde p24 antijeni de antikor da negatif olup sonradan pozitife dönen olgu görülmemiş.Erken tanı testlerinde veya 90.gün testinde negatif alıp sonradan pozitife dönen de yok.Var fakat,bu kişiler 4.NESİL testlerde p24 antijeni pozitif çıkıp antikor negatif çıkan kişiler.Yani antikor üretimi sıkıntılı olan,bağışıklık sistemi bozuk kişiler.Zaten sayısı milyonlarca vaka içinde bir elin 5 parmağını geçmez.Sana tavsiyem 28.günden sonra bir HIV DUO ULTRA testi olman,90.günde de ELISA testi olup konuyu kapatman.Ayrıca 90.gün hepatit testlerine de baktırmayı unutma.

Cevap Yazmak İçin giriş yapmalısınız

Giriş Yap Üye Ol