Üşüme ürperti

23 günüm üzerime üşüme ürperti olan olan varmı bende biraz oldu bu gün Boğaz ağrısı ve bitkinlik yorgunluk oluştu
6 ay önce 164 okunma Kaan1453 Şikayet

Cevaplar

 1. Kaan1453
  Kaan1453 | Soru sahibi
  6 ay önce

  Sağ kolumda ağrı ağırlık var mous kullanmaktan mı oldu acaba uyku ve sinirlerim alt üst oldu yemek yemek isteğim çok düştü acaba ondan mı oluyor ?

 2. Kaan1453
  Kaan1453 | Soru sahibi
  6 ay önce

  Sağ kolumda ağrı ağırlık var mous kullanmaktan mı oldu acaba uyku ve sinirlerim alt üst oldu yemek yemek isteğim çok düştü acaba ondan mı oluyor ?

 3. Psikolojikdeli
  6 ay önce

  Kaan çık biraz dışarı hava al.ayni belirsizlik icindeyiz.ama bu şekilde devam edersen sağlığın gercekten bozulacak.beraber olduğunuz her hayat kadini hiv taşımıyor onlarin ki de can.onlarda kendi canlarindan endişe edrrler ona göre korunurlar.

 4. Kaan1453
  Kaan1453 | Soru sahibi
  6 ay önce

  Pisikolojikdeli kardeş bu kadınla birlikte olurken korunmadım. Korkum bu yüzden birde o kadını arıyorum telefonu kapalı o da beni çok panik etti 4 gündür aramaya başladım ancak telefonu sürekli kapalı. Sizde de sağ kol ağrısı varmı ? bende şimdi başladı birde üşüme ürperti oluştu

 5. Psikolojikdeli
  6 ay önce

  İyi dinle beni.test yaptirdim ardindan eve geldim ve ertesi akşam üşüttüm atesim de vardi halsizlik üşüme sağuk algınlığına dair bütün belirtiler.bende cok korktum haliyle ama kendi kendime diğer belirtiler çıkmadığı icin şükrediyorum.bir hafta sonra test sonucunu negatif aldim .her sey hiv le alakadar değildir .belki birseyin yok ama bu korku ve stress seni kendi kendine harap eder.ailenle konuş biraz rahatlarsin.

 6. Kaan1453
  Kaan1453 | Soru sahibi
  6 ay önce

  Psikolojikdeli abi onlar şuan yanımda yoklar ve onlara söyleyemem. Diğer belirtiler derken bende bacaklarda ağrı var mide bulantısı ve iştahsızlıkta vardı bu gün biraz azaldı. Bura da ki arkadaşlarla konuşunca biraz rahatladım. Daha önce stresten mi oldu acaba. Abi öyle kötü oldum ki hiç kimse ile konuşmak istemiyorum tek gündem bu Hiv benim için şu an ne doğru dürüst birşey içmek istiyorum ne de yemek. Ya benim bünyem çok hassas genelde böyle ufak grip falan oluyorum ancak bu Hiv belirtileri de griple aynı. ben o haltı yedikten sonra 7 gün sonra hastaneye gittim ama doktor birşey yok dedi ama şimdi çok erken dedi. bu gün Başka özel bir hastaneyi aradım Onlarda Elisa testi yapıyorlarmış salı günü için randevu aldım o zaman 25 inci günü oluyor belki biraz rahatlarım Elisa için en uygun 45 incü gün diyorlar daha sonra onu yaptıracağım. Malatyada gelişmiş bir sistem yok combo falan da yaptıramıyorum bu yüzden çok sıkıntı içindeyim. Birlikte olduğum hayat kadını da telefonu kapalı en azından ona birşeyler sorabilirdim. şu an büyük bir boşluk içindeyim

Cevap Yazmak İçin giriş yapmalısınız

Giriş Yap Üye Ol