Kahverengi benekler acillll

Arkadaşlar ben 19 ve 24. Günler duo ultro negatifim var ve 30. Gündeyim. Bugün fatkettim koltuk altı kaburga üzerinde kahverengi benekler çıkmış 10-15 tane. Diğer belirtiler azalmıştı ama bu benekler moralimi alt üst etti benim. Ne alaka minik minik benekler var arkadşlar.
6 ay önce 170 okunma Yanlış01 Şikayet

Cevaplar

 1. Endiseli96
  6 ay önce

  Hiv de bu tarz kahverengi benekler olmaz ya önceden vardır yada stres den dolayı olmuş olabilir hiv deki durumda ileri safhalarda kırmızı iltihaplı sivilceler olabilir

 2. Yanlış01
  Yanlış01 | Soru sahibi
  6 ay önce

  Doktorumu aradım stresten olmuş olabilir dedi. Aids ileri safha daha farklı lekeler olabilir dedi ama işte iyice panik olduk ya. Hapşursak eyvah diyoruz. Ne olacak bizim halimiz

 3. Endiseli96
  6 ay önce

  Duo ultra olmuşsun değişmez başka teste bile gerek yok

 4. Kaan1453
  6 ay önce

  Yanlış [email protected] doktoruna sorabilirmisin 2-6 haftalar içindeki belirtiler nedir diye lütfen

 5. Yanlış01
  Yanlış01 | Soru sahibi
  6 ay önce

  Kaan Sormuştum Her bünyede belirti yapmaz dedi. Stres ve anksiyete boukluğu daha çok belirti yapar dedi. Hiv tanısı koyduğumuz bazı hastaların haberi bile olmuyordu dedi. Başka birşey için gelip hiv olduklarını öğreniyorlardı dedi. Bende birçok belirti yaşadım dedim. Zatrn gelen herkes belirti yaşıyor dedi. Çoğu negatif alıp gidiyor dedi. Adam tatilde bugün utana sıkıla rahatsız ettim. Ancak haftaya daha sağlıklı görüşeceğim kendisiyle.

 6. Yanlış01
  Yanlış01 | Soru sahibi
  6 ay önce

  Endişeli kardeş mavi lab ta bizde daha 24 duo negatif ten dönen yok dediler ama. Mesela özel hastanedeki doktor 45 ve 60 istedi benden . Ama o da çok büyük ihtimalle negatifsin dedi. Ama biZdeki ufak bir ihtimal bile strese sokuyor. İnterneti araştırdım 24 sonrası dönen görmedim ama yine de ihtimal 31 de combo 45 te duo fln yaptırıp konuyu kapatacağım. İnanın 2 gündür ailemle birlikteyim kendimi kontrolü bıraktım belirtiler azaldı. Sizde eşinizle dostunuzla sevdiklerinizle zaman geçirin yanlız kalmayın o zaman insan saçmalıyor. Düşüne düşüne kanser oluruz Allah korusun.

Cevap Yazmak İçin giriş yapmalısınız

Giriş Yap Üye Ol