mantık ve mikrobiyoloji dr larına göre hepimiz negatifiz

doğru zamanda test olanlar için..benim 49.gün hiv duo ultram negatif dr konyu kapat dedi ..ama baş dönmesi ve vücudumda kızarıklık var.kan değerlerim normal baş dönmesi için çekilen beyin emarı normal boyun düzleşmesi çıktı .geriye sadece diğer virüslere bakmak kaldı onun testleri için 90. günü bekliyorum.yani bir çok uzman şunu diyor hiv e özgü bu kadar belirti bünyende varsa ve vücudun p24 tavandır ya da antikor oluşmuştur. test bunu kaçırmaz.. o yüzden belirti varsa virüsde vardır doğal olarak yani bu belirtileri yapan hiv ise ,bence bu hastalığın belli başlı bir belirtisi yok arkadaşlar.eğer belirtiler gerçekten hive özgü olsaydı bu forumun yarısından fazlası pozitifti mantık olarak. etki tepki yasasına inanırım etki varsa tepki vardır.yani bizde ki etki tepkiyi testlere ve tıpa göre yaratmıyor
7 ay önce 237 okunma test delisi Şikayet

Cevaplar

 1. mihaylovic
  7 ay önce

  bak benim 2 hafta öncesine kadar kan değerlerim biraz dengesizdi ondan da hemen 5 gün önce yani 25..günde hiv duo olmuştum o zaman demek ki kan değerlerim hafif oynaktı mesela hivden olsa antijen çıkardı. Şimdi 45.günde hiv duo oldum ve kan değerlerim normal. Bu seferki diceksin ki antikor oluşmuş kii kan değerleri normale dönmüş şimdilik. O zaman da antikor çıkardı testte. Anlayacağın ne kan ne idrar testi ne de belirtinin hiç bir anlamı yok. Hivin sadece testi olur başka hiç bi şeyle alakası olamaz.

 2. Kado
  7 ay önce

  Bende enfeksiyon doktoruna dilimi gösterdim versiği cevap hivden olsa twatin pozitif oulurdu

 3. Herzaman1umutvardır

  Aylardır görmediğim site kalmadı. Ve böyle çok yazı okudum knk. Ben stres içinde iken ağzımda yaralar çıktı. Sonra testler negatif gelince stres dindi ve bir süre sonra fark ettim ki ağzımda hiç yara yok tertemiz. Stres>hıv bu kesin.

Cevap Yazmak İçin giriş yapmalısınız

Giriş Yap Üye Ol