18 Yaş Altı Elisa Testi

Yaşım 16 arkadaşım ile şeytana uyup yanlış işlere bulaştık. Eskort ile olup kondomsuz vajinal ilişki yaşadım. 18 yaşın altında olduğumuzdan test vermeye korkuyoruz.. Ailelerimizin bu durumu öğrenmemesi gerekiyor. Şüpheli olay geçeli 75 gün oldu 90. günde elisa testi yaptırmak istiyorum. Gerçekten belirti açısından söylenenler gibi bir belirti yaşamadım. Ama ailemin test yaptıracağımı öğrenmemesi gerektiğinden 90. günde test yaptırma girişiminden geri çekileceğim gibi gözüküyor. Ailemin haberi olmadan test yaptırabilir miyiz onuda bilmiyorum aranızda bilen arkadaşlar yada benle aynı durumu yaşayanlar varsa bana tavsiye verebilir mi?
4 ay önce 209 okunma Tuna Şikayet

Cevaplar

 1. blackforce
  4 ay önce

  Emin değilim ama sanırım velin olmadan yaptıramıyorsun. Gene de gidip doktora sorabilirsin.

 2. Erdem93
  4 ay önce

  Hangi şehirde yasiyorsun yardımcı olabilirim

 3. Erkanka
  4 ay önce

  Kardesim benim yasimda 17 ben 2 kere velim olmadan yaptirdim sorun olmaz

 4. Belirsiz pozitif
  4 ay önce

  Ozel lablara yaptirabilirsin sikinti olmaz. icin rahat edecekse izmir de isen synevo da yaptirabilirsin veli filan istenmez turan uckun da yapar.

 5. Tuna
  Tuna | Soru sahibi
  4 ay önce

  Erdem93 İstanbul'da yaşıyorum. Arkadaşlar İstanbul'da bildiğiniz 18 yaş altı Elisa testi yaptırabileceğim ailemin haberi olmayacağı bir yer var mı?

 6. Erdem93
  4 ay önce

  Devlet hastanesine git yaptır ailenin haberi olmaz olması imkansız hiçbir hastane hiçbir hastanın bilgisini kimseye bildiremez bildirmesi büyük suçtur

Cevap Yazmak İçin giriş yapmalısınız

Giriş Yap Üye Ol