Hiv duo ultra

İyi akşamlar arkadaşlar,ben ocak 12’de şüpheli bir ilişki yaşadım,bir ay geçtikten sonra test oldum elisaydı negatif,daha sonra 43.günde vidas hiv duo ultra test yaptırdım sonuçlar şöyle p24 antijen 0,06 negatif hiv1/2 0,05 negatif.benim sorum şu p24 antijenin 6.haftadan sonra görülmediği,sizce test yaptırma sürem doğrumu?Bir de sanırım diş çekilmesi problemim var stresten olduğunu düşünüyorum ama belirti olabilir mi sizce?
5 ay önce 95 okunma Hermano Şikayet

Cevaplar

 1. Dunaratar
  5 ay önce

  Diş ile ilgili sorun, belirti olmaz. 43. Günde hiv testi için yeterlidir. Problem yok. Bundan sonra hep korun

 2. Hermano
  Hermano | Soru sahibi
  5 ay önce

  Teşekkür ederim değerli cevabın için dunaratar kardeşim,benim ilişkim korunmalıydı zaten de,geç geçen bir grip yaşayınca hemen internete sarıldım ve ‘’e-hasta’’ moduna geçtim.90. günü bekliyorum bir test daha olup önüme bakmak istiyorum inşallah.

 3. Bugs bunny
  5 ay önce

  90. Günde test ol, sonuç değişmez ama adet yerini bulsun . WHO amca öyle diyor

 4. Hermano
  Hermano | Soru sahibi
  5 ay önce

  Aynen öyle bugsbunny,işin ilginç yanı araştırmaya başladıktan sonra birçok belirti denen şeyi yaşadım,bu yorumu okuyan arkadaşlara tavsiyem hiv i vücutta belirleyecek tek şey testler,o yüzden uygun zamanda uygun testi yaptırmak lazım.tabi ki senin de dediğin gibi 90. gün,benim sonuca gelince inşallah değişmez aynı negatif kalır.

 5. jakobel
  5 ay önce

  Doğru söylüyosun hermano galiba testlere güvenmekten başka çare yok belirti aradıkça buluyorsun ve bir sure sonra artık yeter belirsizlikten sıkıldım kafada hergün başka bi senaryo kuruyosun ve ne çıkacaksa çıksın da rahatlayalım diyorsun..

 6. Boyka
  5 ay önce

  Antijenin kaybolması ancak antikorun üretimiyle gerçekleşir bu durumda antikor pozitif çıkar azıcık mantıklı olun arkadaşım

 7. Hermano
  Hermano | Soru sahibi
  5 ay önce

  Sorumda doktorun söylediğini yazmayı unutmuşum doktor da aynı şeyi söyledi eğer olsaydı birinden biri pozitif çıkardı dedi,ama işte benim gibi takıntılı olursan aynı şeyi yeniden duymak istiyorsun.

Cevap Yazmak İçin giriş yapmalısınız

Giriş Yap Üye Ol