Zaman1 gerizekalısını dinlemeyin

Net söylüyorum, başka birşeyde demiyorum. Bu manyağın 2-3 nicki var. Bi ara western blood testine de laf etmişti. Ama bu belasını bulur, bir sürü insanın vebalini alıyor... tekrar söylüyorum bu başkalarının üzülmesinden zevk alan gerizekalıyı dinlemeyin!!!
6 ay önce 68 okunma Dunaratar Şikayet

Cevaplar

 1. ZamaN1
  6 ay önce

  Dunratarmisin Avatar misin Nesin her ne isen... Aptal aptal konuşma burda yardımcı olurmusunuz diye millet başlık açıyor... Yardımcı olmak sende hiv yok demek değildir... Ben testlerin son noktasına kadar kullanilmasi gerektiğini söylüyorum... Ve sana da söylüyorum imakanin varsa DNA testi ol diger testlerin yeterli yoksa bir gun hiv+ çıktığında aklına gelirsem o zaman beni anlarsın...ama çok gec anlamış olma.... Yoksa hiv cd4 makrofajlarini patlamaya devam ettikçe kalici hasarlara neden olacak... Erken tanı önemlidir !!!!!!

 2. Dunaratar
  Dunaratar | Soru sahibi
  6 ay önce

  Gerizekalı sen yardımcı olmuyorsun, uzman doktorlar kendi hastanelerinde yapılan combo testler için bile 90 gün son der. Sen kapat çeneni ve siktir git burdan, kimsenin senin saçmalıklarını dinlemeye ihtiyacı yol. Yok DNA imiş yok rna imiş yok bilmem meymiş. İnşallah burda ah aldığın insanların belası senden çıkar da görürsün. Pislik herif

Cevap Yazmak İçin giriş yapmalısınız

Giriş Yap Üye Ol