69. Gün bilgilendirme

Evet, bugün 69. Gün 16 günlüğüne yurt dışına çıkacağım için gitmeden bir hiv duo yaptırayim dedim. Sabah kan verdim, sonuca bakmak bile aklıma gelmemişti, öğlen Mail atmışlar negatifim, eskiden olsa dakikalar geçmek bilmezdi. Böylelikle 13-16-18-20-21-23-25-27-28-30-32-35-38-40-45-53-62-69. Günlerde hiv duo ve combo negatiflerim ver. 2 ayrı lab, bir tıp merkezi, 2 devlet hastanesinde testleri yaptırdım. 17 kere test olmuşum. Döndüğümde muhtemelen 90. Günlere gelmiş olacağım son bir cybh lere baktırıp konuyu kapatıyorum,inşallah. İlişkim korunmalı vajinal idi.
4 ay önce 45 okunma Dunaratar Şikayet

Cevaplar

 1. WoDoo
  4 ay önce

  Dalga mi geciosun sorunlumusun ? Korunmussun test olma. Sana bunu ben soyluyorum !

 2. Dark
  4 ay önce

  Gerçkten hastasınız kardesim korunmussun 2 günde bir test olmussun 60 günde 17 test olmussun gerçkten burda sorun yasayan gerçek anlamda tehdit altında olanlar sizin kadar saçmalamıyor emin ol belirtin yok ayrıca korunmussun 60 günde 17 test nedir wodoo ya hic katılmam hiçbir konuda adama katılıyorum burada korunan buraya hıv diye gelipte 60 günde 17 test oluyorsa sıkıntınız cidden büyük sizin.

 3. QSS-2
  4 ay önce

  Senin avantajın çok çeşitli yerde yaptırmış olman. Ben 3 test aptal bi labda 1 test de normal bi labda yaptırdım. Hastane yok bişey yok benim testlerimin arasında. Güvenilir değil pek o yüzden.

 4. Dark
  4 ay önce

  Hastanede özel lab poliklinik devlet ne fark eder gerçkten siz hayatı kendinize zehir ediyrsunuz güwenilir olmayan yer nedemek ? Güwenilir olmayan yer açmak öyle olmuyor hepsnin bir standartı var o makinaları milyonlar para verip alan kuruluşlar nasıl güvensiz oluyor neye göre güvensiz oluyor yani negatifine inanmamak için sacmalamaya baslıyorsunuz bak sunu desen bi nebze ben bir yıla kadar belirti yasamadım 2. Yılımda belirtiler basladı yeniden test oluyimmi desen daha mantıklı az akıllı olun bu kafayla hayatta bir adım atmassınız. Birisi korunmus 60 günde 17 test digeri testlerine güwenmiyor pozitfitim kurum güvensiz oldugu için negatif cıktım diyor.

 5. Dunaratar
  Dunaratar | Soru sahibi
  4 ay önce

  Vay vay vay dün ki beyni çalışmayanlar akıl verir olmuş, neyse... akıllanmışsınız sevindim

 6. Dark
  4 ay önce

  Eger bana diyorsan benim ilişkim hayat kadınıyla korunmasızdı Tamamen benim belirtilerimi yasasan aklın cıkar emin ol ben burda hıcbrini abartarak yazmam yazmıyorum bagısıklgıım dustu cd4 700e belkide ogünden beri dahada düştü ama sıkıntı yapmıyorum iki gunde bir test olmadım ilk 60 gün içinde ,, eger korunmasız olsa belirtinde olsa sana yaptırma veya bsy demezdim korunmalıda ikigünde bir test yaptırdıgn için konusyrum yoksa rahat ol test yaptırma olayı degil bu riskin yok snn anladınmı 2 günde bir test olmanında anlamı yok korunupta.

 7. uyuyamıyorum
  4 ay önce

  @dunatar babacım temizsin gel yarın ankaraya bana kan ver o derece temizsin bak. Sürekli 200 tl para harcama şu testlere madem harcıycan öğrenciyiz kirayı ödiyemedik :D

 8. Dunaratar
  Dunaratar | Soru sahibi
  4 ay önce

  Herkesin kendine göre nedenleri var ve ben dürüstçe korunduğumu söyledim ama bende genital siğil var ve traş olmuştum ayrıca kondomu ben seçmemiştim dedim. Vesvese yapıyorum diye söyledim... bana laf anlatacağına yok 6 ay oldu, 1 yıl oldu, 5 yıl oldu, virüs gizleniyor diyen gerizekalılara laf yetiştirin. Ben negatif olduğumu düşünüyorum 90 ı sakince bekliyorum. Bulaşmayın bana...

 9. Dunaratar
  Dunaratar | Soru sahibi
  4 ay önce

  Uyuyamıyorum kardeşim saolasın :) inşallah 90 da son bir devlette genel cybh ve bitiriyorum zaten 90 dan önce yaptırmam zor.. dediğim gibi yurt dışına gidiyorum.

Cevap Yazmak İçin giriş yapmalısınız

Giriş Yap Üye Ol