Kaç kere aids testi yaptırılır?

Arkadaşlar şüpheli ilişkiden yaklaşık 40 45gün sonra sürekli baş agrisi ateslenme ishal halsizlik gibi belirtiler başlamıştı hemen şehir hastanesinde test yaptırdım negatif çıktı vitamin ilaçları yazdılar biraz kendimi toparladı olayın üstünden 3 4ay geçti ve ufak bi soğuk algınlığı bile günlerce geçmiyor ve aşırı öksürük var ellerimde uyusmalar oluyor sizce tekrar test yaptirmaliyim

Ekli Fotoğraf

Cevap ( 8 )

 1. hösün4680
  6 ay önce

  Olduğun test 45. Gün ben sonrasında ise sende hiv olmadığının ıspatı. Kafana çok takıyorsan bir Daha yaptır ama Negatif gelecektir.

 2. Yılmaz38
  6 ay önce

  Evt

 3. Yılmaz38
  6 ay önce

  Ben esas norolojiye gitmiştim aşırı baş ağrısı vardı sukur birsey cikmadi suphelendim sonra anlattm durumu kan aldı çeşitli hormon ,elisa mikro eliza testleri yaptı temiz çıktı başka birseye gerek yok dedi

 4. Yılmaz38
  6 ay önce

  Yorgunluk halsizlik oluyormu

 5. Yılmaz38
  6 ay önce

  18

 6. Armani
  6 ay önce

  @quadesk hiv için süren yeterli ama içinin rahat etmesi için yaptırıcam diyorsan yaptır ama kötü bi beklentin olmasın, lenf belirtisi demişsin nerelerde var kaç tane ve ne zaman oldu?

 7. Yılmaz38
  6 ay önce

  Escort değil abi müsait degilim yazarım ben buraya

 8. cilicia
  6 ay önce

  Bazıları profesörler yeter yaptırma sende yok desede nafile, onlar düzenli her ay test yaptırır. Akli dengesi yerinde olan ise en fazla 3 kez yaptırır. 28.gün 45.gün 90.gün (90 a gerek yok ama prosedür gereği max.ele aldım) 28.gün 90.gün. 180.gün(herhangi ağır hastalığı varsa,prosedür gereği 180de olmalıdır.)

Cevap yazmak için yapınız.