Dilde ki beyazlık nasıl geçer bilen var mı. Bi de geçen de söylemiştim 9. Gün hiv pcr rna testi oldum diye bugün dayanamadım 22.gündr hiv duo ultra testi oldum negatif çıktı burdan döner miii??!?

Cevap ( 5 )

 1. huzursuzum22
  6 ay önce

  Bir çay kaşığı elma sirkesi ve az birşey Su ile ağzını çalkala ve normal günlük hayatında da bol bol su iç.Tabi beyazlığa tam çare değil ama azaltır.bu sitede farkettim genelleme de aynı durumdan muzdarip.Belkide önceki yaşamımızda hic böyle şeylere takmıyorduk vücudumuzu incelemeye başladım fobiklikten dolayı farkettik.Ama kafana takma bu durumu.

 2. PCR ve Duo negatif ise negatiftir. Dildeki beyazliga gelince hivi dusunmeyi bırak stres yapmayı bırak diline de en az bir hafta boyunca bakma dilindeki beyazlık geçer.

 3. Tantan
  6 ay önce

  Eywalllah beyler bide şu eklem ağrıları geçse bişey kalmicak bu arada doğum günüm 1 Aralık olunca takmadan edemiyo insan :)

 4. huzursuzum22
  6 ay önce

  Şimdi bir kaç tavsiye vericem kullan inşallah şifasını bulucaksin.Aksam yatmadan önce bir diş sarımsak yut ilaç gibi.Propolis al günlük takviye olarak kullan.İspanak ağırlıklı bağışıklık güçlendiren güç veren besinler tuket.Sonrasinda bana da bir dua et.:) Bu arada Belirtilerin normal birşey kafaya takma ve internetten uzak kal. Şimdiden mutlu yıllar dilerim dostum :D

 5. Tantan
  6 ay önce

  1 Aralık aids günü ya kral o yüzden çok triplere girmiştim neyse sağolsun tavsiyelr için 45de devlette test olup kapatıcam

Cevap yazmak için yapınız.