Cevap ( 14 )

 1. Hymenoptera
  3 hafta önce

  Olduğun test 4.Nesil. Olduğun bu test 42 sonrasında sana kesin sonucu verir sen 52. Gün olmuşsun işte konuyu kapatmak için daha neyi bekliyorsun?

 2. kadir özalkan
  3 hafta önce

  Cok sağol kardeşim allah razı olsun senin kafanida o kadar sıktım dilerim ki herkesin sonucu negatif çıkar

 3. Taçsız kral2
  3 hafta önce

  Valla kardas benim 12 25 35 45 60 70 90 ve 110 günler negaif 6 ay dolmasını bekliyorum belirtilerin yoksa kapat benim halen devam eden 5 aydır belirler var i yuzden kapatamiyorum belirtiler öyle sivilce vs degil baş ağrısı dönmesi ağız kuruluğu mide bulantısı ishal var

 4. kadir özalkan
  3 hafta önce

  Taçsız kral2 kardeşim seninki fobi olduğu kesin 6 ay gibi bir süre çok bence sende kapa bu konuyu

 5. EgmMalcolm
  3 hafta önce

  Hymenoptera üstad 22 Mart’ta cd bireyle korunmasız oral ve anal sürtünme oldu. 4 Nisan da hiv virüsüyle bir yazı okudum. İyi mi oldu kötü mü oldu bilemedim. Okuduktan sonra bir stres oldum. Bulantı kusma halsizlik ishal başladı. 8 Nisan da test oldum. Negatif çıktı. Bulantı kusma için ilaç kullandım çok şükür geçti. Forumlarda 45. Gün doğru sonuç vereceğini okudum. Bekledim 45. Günü 43. Gün yine halsizlik kas ağrısı iştahsızlık kusma falan başladı. Dün yani 49. Gün yaptırdığım testim negatif çıktı ama hala kas ağrım feci şekilde devam ediyor. Bulantı biraz var. Ama testin 3. Nesil mi 4. Nesil mi olduğunu bilmiyorum. Konuyu kapatmak istiyorum ama yorumlarında 3. Nesilde 50 gün olayından bahsetmişsin.

 6. Hymenoptera
  3 hafta önce

  @EgmMalcolm yoğun bir strest ve anksiyete yaşamışsın ve Eminim ki kiloda vermişsindir bu süreçte. Testi nerde oldun bilmiyorum ama devlet ve araştırma hastanelerinin hemen hemen hepsi 4. Nesil test kullanırlar. Olduğun yere bir sor nesil ne bilmiyoruz diye bir cevap alırsan markasını öğren kaçıncı nesil olduğunu söyleyeyim. Olduğun test 4. Nesilse eğer %100 negatifsin. 3. Nesilse 42. Gün %95 50. Gün %99 olduğu her yerde yazar. Yani olduğun test en az bak en az diyorum 3.nesil olsa bile 49. Gün %99 orana yakın güvenilirdir. 56.gün %100. Hadi hepsini geçtim yaşadığın belirtiler hiv den kaynaklansaydı testin pozitif çıkardı zaten. Yani olduğun test büyük ihtimalle 4. Nesildir ve günün itibariyle sonucun kesindir konuyu kapatabilirsin.

 7. EgmMalcolm
  3 hafta önce

  @hymenoptera çok teşekkür ederim. 80 kilo civarındaydım. 1 hafta hiçbir şey yiyemeyince 77 ye düştüm. Ereksiyon problemim olduğu için anal olmadı biraz zorladık ama olmadı sürtünmeyle kaldı olay. İyiki de olmamış. sürtünme olmasa bu kadar kafaya takmam ama karşı taraf CD olunca kafamdan atamıyorum. Önceden kız arkadaşımla ilişkilerim oldu. Ayrılınca 2-3 aylık boşluğumda şeytana uydum yaptım bir hata. Daha da bulaşmam öyle şeylere. Bu bana güzel bir ders oldu. Bundan sonra evlenesiye kadar kimsenin hakkına girmek istemiyorum. Test yapmamamı söylüyorsun ama ben psikolojik olarak rahat edeceğimi zannetmiyorum. 90 da negatifimi alıp lösevli çocuklara yardım edip adağımı gerçekleştirmek istiyorum.

 8. Hymenoptera
  3 hafta önce

  @EgmMalcolm İstersen 475378267 gün sonra ol yine negatif gelecek :)

 9. HayatiAlın
  3 hafta önce

  @hymenoptera Bir de editör onaylasa göstereceğim ama Benim 49. Günkü testte ANTI HIV (HIV p24 antijen) yazıyor sadece. 28 günden sonra antikora bakılması gerekmiyor mu? Karşıma bi de bu çıktı. Derneği aradım. Testte P24 antijenin yanında ag + tarzında bir şey yazar diyorlar. Benimkinde yazmıyor. Anladığım kadarıyla sadece antijene bakılmış. Tam kapatayım diyorum kapatamıyorum. Sen de olmasan bu grupta bizim gibi Fobikler eriyip gidecek :)

 10. CandidaMantari
  3 hafta önce

  @HayatiAlın dostum testinde hem antikor hem antijen bakılmıştır. P24 testi combo testtir

 11. HayatiAlın
  3 hafta önce

  @CandidaMantari testte sadece p24 antijen yazınca antikora bakılmamış diye çok korkmuştum. Bir de şehir hastanesinde olmuştum testi. dernek konuyu kapat testin üzerinde ( ag + ) tarzında bir şeyler falan yazar dedi. Benimkin de yazmıyor. Kesin doğru dimi bu? İnternette araştırma yapınca işin içinden çıkılmıyor gerçekten.

 12. Hymenoptera
  3 hafta önce

  @HayatiAlın takıla takıla ona mı takıldın? Olduğun test 4.Nesil ve konuyu kapatman için çoktan yeterli. Ne yazdığının hiç bir önemi Yok isterse sadece anti hiv yazıyor olsun şehir hastanelerinin hepsi 4. Nesil test kullanırlar.

 13. HayatiAlın
  3 hafta önce

  Kusura bakmayın gerçekten kafaya taktığımdan böyleyim. Sorum onaylandı. Ana sayfada testime bakar mısınız?

 14. Mylife33
  3 hafta önce

  Hymenootera kardeşim cevap yazarsan çok sevineceğim 42.gün bende test oldum negatif geldi özel hastanede 3.nesilmi 4.nesilmi diye sordum anlamadilar cihaz beckman coolter aceess2 bu cihaz hakkinda bir bilgin varmi

Cevap yazmak için yapınız.