Cevap ( 8 )

 1. Hymenoptera
  3 hafta önce

  4.Nesil ise ki büyük ihtimalle de öyledir en az %98 olasılıkla negatifsin ve güvenilirdir. İlişkin çok çok riskli ise 42. Gün ve sonrasında bu testen bir tane daha yaptırmanda fayda var. Ama ilişkin korunmalıysa, oralsa, öpüşme ise test olmana gerek bile yok.

 2. ademir
  3 hafta önce

  @hymenoptera merhaba . Benim test ile ilgili soru sormuştum . Sağolsun diğer arkadaşlar destek verdi , sizden de bir yorum alabiliryim ?

 3. Tugba
  3 hafta önce

  İnternette satilan hiv testleri ne derece dogru 90. Gunde sonuc verir mi? Belediyenin test merkezleri de o kitten kullaniyor gibi bilginiz var mi

 4. Hymenoptera
  3 hafta önce

  @ademir diğer arkadaşlar zaten gerekeni yazmışlar. 84. Gün nesil fark etmez doğru sonucu verir. 84. Gün 2. Ve 1. Nesil testlerinin süresi eski bir baraj yani sen birde 4. Nesil olmuşsun konun kapanmış gitmiş. Olduğun bu test 42. Gün ve sonra kesin sonucu verir zaten. Geçmiş olsun.

 5. Tugba
  3 hafta önce

  @Hymenoptera benim sotumsda cevap verir misin

 6. ademir
  3 hafta önce

  @hymenoptera Teşekkürler.

 7. kadir özalkan
  3 hafta önce

  Kacinci nesil oldugnu bilmiyorum labaratubara bağlamıyorlar bilene ama herşey son nesil diyorlar yarın 51 gün oluyor bakalım hayırlısı ne olacak

 8. SessizÇığlık
  3 hafta önce

  @tugba internette satılan testlere güvenme. Gönüllü danışmanlık ve test merkezlerinde kullanılan testler sağlık bakanlığı tarafından gönderilen testler ve tekrardan test olmanı öneririm.

Cevap yazmak için yapınız.