Selamlar, 21.gün Ultra Duo Vidas test oldum negatif geldi. Lab herhangi bir bir şey söylemedi yani tekrar edin vs gibi. Ama hala içim içimi yiyor ve ya yanlış testse diye düşünüyorum. Test sonucum 2,5 saatte çıkmıştı. Şimdi tekrar test olucam ama yemin ederim çok korkuyorum kafayı yicem, antidepresana bile başladım yani. Asla teste cesaret edemiyorum. 21.günden sonra dönen oldu mu ?

Cevap ( 22 )

 1. Patatesoldum
  1 hafta önce

  Kanka 3 ay önce üye olmuşsun aynı testin sorusu mu yoksa yeni bir olay mı? Yeni olaysa korunmuşsundur bence

 2. Kaygılıyım
  1 hafta önce

  aynı testin sorusu

 3. Takıntılı07
  1 hafta önce

  Bugün kaçıncu gün? git testini ol birader böyle test yaptırmaman çok saçma. test 4. nesil dönmez o günden sonra git olda bize negatifi alınca bi yemek ısmarla hadi.

 4. Kaygılıyım
  1 hafta önce

  21 günden sonra dönen vaka gördünüz mü hiç ?

 5. Takıntılı07
  1 hafta önce

  Vidas duo ultrada hayır görmedim. lab a sor. onlarda görmemiştir. bizden daha çok test ve insan gördüler.

 6. Kaygılıyım
  1 hafta önce

  teşekkürler

 7. Takıntılı07
  1 hafta önce

  1) git test ol hemen kafandan şu soruları at ve rahatla, negatif geleceksin. testinin sonucu buraya yaz milleti merakta bırakma. 2) gittiğinde sor 21. den dönen gördünüz mü diye, hayır diyecekler. istersen testide sorduğun sorunun cevabına göre ol. ama test ol. böyle kafaya taka taka biyere varamazsın. kafandaki soru işaretleri hep sana bir engel oluşturacak.

 8. Patatesoldum
  1 hafta önce

  @Kaygılıyım ./ Reis bişi sorcam önceki sorularında e nabıza girilmedi falan konusu sormuşsun. Reis zaten özel lab da yaptırmışsın e nabıza girilmiyor diye biliyorum yanlış mıyım arkadaşlar ?

 9. devammm1907
  1 hafta önce

  @Patatesoldum hocam ben de suan kontrol ettim. Tahlillerim kısmın da test gözükmüyor. Sadece randevular da mavilab olarak gözüküyor.

 10. Patatesoldum
  1 hafta önce

  Sadece randevular gözüküyor dimi. Ben özel labda hiç yaptırmadım ama öyle olması gerek zaten.

 11. Patatesoldum
  1 hafta önce

  E nabızına giremez öyle herkes

 12. devammm1907
  1 hafta önce

  @Patatesoldum randevular da bile gözükmüyor. Son ziyaretlerim de gözüküyor hatta bastığımda içerikte anti hiv kemuliminisans veya benzeri yazıyor. Fakat 4. Nesil hiv duo olmuştum. O yüzden böyle şeylere kafa yormayalım beyler. Raporda taş gibi 4.nesil hiv duo ultra çalışılmıştır yazıyor. Raporda ne yazıyorsa o yani nokta kafa yormayın e nabız falan.

 13. Patatesoldum
  1 hafta önce

  Yok zaten kafa yormaya stres yapmaya gerek yok. Bu adamlar doktor değilki özel laboratuvar yani öyle herkesin e nabızına giremez sonuç giremez. Sadece gittiğin gözükür e nabızda o kadar.

 14. devammm1907
  1 hafta önce

  Bildiğim kadarıyla hepsi doktor. En azından mavilab’dakiler ve çoğu HIV ve diğer CYBH ler konusunda da oldukça uzmanlar. Keşke hastanelerimizdeki doktorlarda bu özel labdaki doktorlardan biraz bilgi edinseler.

 15. Patatesoldum
  1 hafta önce

  Pardon şöyle yanlış telafuz etmişim. Doktorlar ama yani nasıl diyim devlete gidince her şeyin e nabıza giriliyor. Ama burası özel laboratuvar olduğu için giremezler e nabızına. Ya mesela ben özel dişçiye gittim e nabızda gözükmüyor çünkü adam giremez benim e nabızıma.

 16. Patatesoldum
  1 hafta önce

  Şimdi şöyle bir sorum var devam1907 sana. Bende mavi labda test olmayı düşünüyorum e nabıza sadece ziyaretlerim kısmında mı gözüküyor ?

 17. Patatesoldum
  1 hafta önce

  Yani sonuç falan girmiyorlar dimi?

 18. devammm1907
  1 hafta önce

  @Patatesoldum hayır enabızda mesela özel hastanede olduğum testler tahlillerim de gozukuyor fakat mavi lab da olduğum test sonucu gözükmüyor. Randevular da zaten özel hastanede gözükmüyor diye biliyorum. Mavi lab da sadece son ziyaretler de gözüküyor. Ama bunların hiç bir önemi yok ya gerçekten.

 19. Patatesoldum
  1 hafta önce

  Aynen randevularda sadece devlet hastaneleri gözükür. Yok knka biliyorum önemsiz bunlar. Özel lab kendi sisteminde sonucu verir e nabıza giremez mantıken. Bende sana soruyom reis özel labta yapsam sonucu girmezler dimi e nabıza

 20. devammm1907
  1 hafta önce

  @Patatesoldum hayır girmezler.

 21. Patatesoldum
  1 hafta önce

  Teşekkür ederim

 22. Emre061453
  1 hafta önce

  Kaygılı, başkasının testini yorumlamak daha kolay çünkü olay kendinde olunca mantıklı düşünemiyorsun, ya cihaz yanlış çalıştıysa, ya hata olduysa, ya vardı da tespit edemediyse vs vs.. Sen bu sorduğun sorulara net cevap alsan da yarın başka bir şeyi kafana takacaksın ya başkasının kanıyla karıştıysa vs gibi bunlar takıntı hastalığı, Doktor turan uçkun vidas duo ultra da 21 den sonra gelene test yapmıyorum diyor gerek yok diyor, bu adam bu işin okulunu okuyup uzmanı olmuş için rahat olsun ben senelerdir duo ultra negatif olup pozitif olanı görmedim, o laboratuvarların çoğunu aradım hiç biri dönen örnek gösteremedi, benden sana tavsiye testini kafan rahat edecekse ver ve hemen psikiyatriden takıntı hastalığı için randevu al, geçmiş olsun

Cevap yazmak için yapınız.