HIV ilk günden itibaren belirti verir mi ?

Merhaba arkadaşlar, 1 hafta önce bir hayat kadınıyla korumasız ilişki yaşadım , ertesi gün dilimde sararma ve yarılmalar oldu , internetten biraz araştırdım , araştırdıktan sonra vücudumda kuruma , kırmızı noktalar çıkmaya başladı.Çenem ağrıyor dişlerim , dilim , elim titriyor sürekli Geceleri uyumakta zorlanıyorum , sürekli sigara içmekten ciğerlerim acıyor artık ve son olarak da sürekli ölümü düşünüyorum :( İlk günlerden belirti verir mi korkmalımıyım? Ve son olarak eğer bu belirtiler HIV ile alakalıysa 16. Gün testinde sonuç pozitif çıkar mı ?

Cevap ( 3 )

 1. İlahiAdalet
  1 ay önce

  İlk günden belirti vermez. Senin bahsettiğin durumlar tamamen kaygı ile alakalı. Bahsettiğin şeyler belirti olarak kabul edilemez. Lütfen sakin ol, 16.gün testinde negatif sonuç alacağından eminim. Daha sonra 30. gün veya 45. gün bir kez daha test yaptırırsın. İnşallah hayat boyu bir daha aynı stresi yaşamazsın.

 2. cagatayvaraz
  1 ay önce

  Umarım negatif sonuçlanır , kimse böyle bir stres yaşamasın gerçekten insanın ömründen ömür gidiyor :(

 3. masumane
  1 ay önce

  Normal ve helalinden ilişkiler yaşamanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Ve endişelenmeyin hiçbir şeyiniz yok gayet sağlıklısıniz. Şeytana uymayın yeterlidir:)

Cevap yazmak için yapınız.