Merhaba arkadaşlar genital bölgemde yani tam olarak üst kısmında (kılların yoğun olduğu bölge) yaklasik 2 yıldan beri ara ara sivilceye benzer bir şey çıkıyor patlatmaya çalışıyorum patlamiyor da tıraş ettiğimden mi kaynakli acaba yoksa genital siğil mi emin değilim kız arkadasima korkudan yanasamaz oldum burada yanlış anlaşılmasın onunla cinsel birliktelik yasamiyoruz yoksa bu tarz işlere de kalkismazdim :// ona da bulastiririm çevremdekilere de istemsizce bulastiririm diye kahrımdan oluyorum :( 42 gün önce arkadaş gaziyla supheli bir ilişkim oldu ondan mı kaynakli acaba gidip test yaptırmaya bile çekiniyorum hastane koronalı dolu diye hiçbir önlem yok arkadaş kız arkadaşımla 1 hafta beraber kalicaz ama zindan gibi kafam hiç rahat değil içimdeki dertten geberiyorum:(

Cevap ( 4 )

 1. wakaracı34
  3 yıl önce

  Achilles, dostum sana şu istanbul’daki gelişim laboratuvarını sorucam, bilgin var mı hiv testlerinde elisa yönetimini kullanıyorlar ve ne kadar güvenilir ? kaçıncı nesil testlerle çalışıyorlar ? bilgin var mı ?

 2. wakaracı34
  3 yıl önce

  Achilles, dostum inanmıcaksın ama paşa göktaş hocayla görüştüm bizzat merkez gelişim lab. da kendisi, kurucusu sanırım, hocaya hocam mavi lab. da oldum dedim 92. gün ultradio falan adam güvenme oralara dedi ya, neymiş efendim en güveniliri kendileriymiş, abi bu kadar da para göz olunmaz ki yani, bu adam mail yoluyla mavi lab için yazdığımda 90. gün son, testine güven diyen adam bir de, oraya gittim ya mekanında test yaptırayım diye adam koskoca mavi laboratuvarı itin götüne soktu, çıktım geldim.

 3. wakaracı34
  3 yıl önce

  Achilles, sana kesinlikle katılıyorum dostum, peki test yaptırmaya devam et mi diyosun ? evine en yakın yere git dedin ya, 94. gün testine rağmen ilerde baktırayım mı yine ? bu süre zarfında cinsel anlamda hiçbir şey yaşamadım yaşamıcam uzun bir zaman.

 4. wakaracı34
  3 yıl önce

  Achilles, tamam dostum dediğin gibi yapıcam, ocak ilk haftası sifiliz kontrolüm var, tamam mı devam mı orda belli olucak zaten, negatif gelirse son bi mavi lab yapar kapatırım 14 ocak gibi, potizif gelirse de bir müddet daha devam edecek ikisine bakmam.

Cevap yazmak için yapınız.