Son 1 haftadır. Ciddi anlamda pskolojik problemler yaşamaya başladım. -Uykusuzluk -Baş ağrısı -Kolumda ağrı Vs vs Daha önceki konumda yine söylemiştir. 19.Gün Sonuç = HİV - 1 Antijeni + Antikorları (1&2) Sonuç =0.289 21.Gün Sonuç = HİV - 1 Antijeni + Antikorları (1&2) Sonuç =0.333 Testlerimi kızılay 'da yaptırdım. Sizce bu sonuçların 6 ocak günü şüpheli temasımı farz edersek günde 0.015-0.016 artması normali yoksa bir tesadüf mü? En yakın ne zaman hangi testi yaptırmalıyım? Yada bu testi yaptır bu konuyu kapat diye bileceğiniz bir test var mı? Birde size yaşadığım olayı paylaşıp sizin yorumunuzu almak isterim Şüpheli temasım söyle gerçekleşti ilişkiye başlarken kondom yırtıldı ve direk vajina içerisinden çıktım arkadaş bana ben temizim bende bişey yok zaten girmemişti dedi(ama ben girdiğimi düşünüyorum). Sizde partnerim varsayım olarak hiv pozitif ve benim bu bulaşı alma sansım % kaçtır. Bu sorularıma cevap verirseniz çok yardımcı olmuş olursunuz

Cevap ( 11 )

 1. Pişmanıım47
  2 yıl önce

  Kızılay’a verdim derken?

 2. legalbaz
  2 yıl önce

  Kızılay da yaptırdım yani testleri

 3. Pişmanıım47
  2 yıl önce

  Sen şüpheli ilişkiden sonra Kızılay’a kan mı bağışladın? Onu soruyorum.

 4. legalbaz
  2 yıl önce

  Hayır tabiki kızılayda yaptırdım hiv antikor ve antijen testini

 5. Pişmanıım47
  2 yıl önce

  hocam böyle desene, Kızılay’a kan bağışladın zannettim. Değerin referans içinde olduğundan pek önemi yok. Bir saat sonrada versen başka bir değer çıkar. Testin 1 üst olmasın yeterki. Dalgalanmalar olabilir. Lütfen sürekli kan verme, her testinde ücret tarifesi yansıtılıyor. 45. Güne kadar bekle.

 6. Deryalı
  2 yıl önce

  Bu soruyu daha önce de sormuştun ve sana yine; bu kadar küçük dalgalanmaların önemli olmadığı, günlük hatta saatlik bile değişebileceği söylenmişti. Vajinal ilişkide, tek bir ilişki için; verici taraf yani erkek için 10000'de 1, alıcı taraf yani kadın için 1000'de 1 bulaş riski var. 45. Günü bekleyip combo test yaptır.

 7. Kiral44
  2 yıl önce

  Arastirma hastenesi combo testmi yapiyor.

 8. yunusmeydan78
  2 yıl önce

  deryalı devlet hastanesi 24 gün oldu hangi testi yapar

 9. Deryalı
  2 yıl önce

  Büyük olasılıkla 4. Nesil ama küçük ilçelerdeki bir hastane ise 3. Nesil de kullanabilir. Ondan, eğitim ve araştırma hastanesi tercih etmeye çalışın.

 10. legalbaz
  2 yıl önce

  deryalı ve achiles bugun 27.Gün Sonuç = HİV - 1 Antijeni + Antikorları (1&2) Sonuç =0.454

 11. iconiclevi
  2 yıl önce

  Geçmiş olsun ben de antkor antijen yaptırıcam 23. Günümde yani yarın çok korkuyorm gerçekten

Cevap yazmak için yapınız.