Son Teste Gidiyorum

Günaydın arkadaşlar. Eğitim Araştırma Hastanesine gidiyorum. 71. günüm İnşallah son testimi yapıcam. 11.30 da randevum var. Doktor kapat demesede kapatacam konuyu. Aslında çok korkuyorum birşey çıkacak diye ama yapacak birşeyim kalmadı. Ne olacaksa olsun artık. Ben herşeye tövbe ettim. Ve hayırlısıyla bugün negatifimi alırsam ilk işim aileme evlilik kararımı açıklamak olacak. Dua edin bana.

Cevap ( 5 )

 1. Dagmal
  4 ay önce
  Bildir

  Kardeşim dualarım seninle inşallah negatifi alacaksın darısı da başıma olur inşallah

 2. Dr.hendsfeild ve dr hook ortak gorusu.. 2-4) Negatif 4. nesil ("ikili" veya "kombi") testleri, son maruz kalmadan 4 hafta veya daha sonra herhangi bir zamanda kesindir. İkinci pencere periyodu yoktur; Bu bir şehir efsanesidir (aşağıda verilen üçüncü başlıklara, özellikle 25 Aralık tarihli takip yorumlarına bakınız). Beşinci haftadaki negatif sonucunuz şüphesiz HIV olmadığınızı ve daha fazla test yapmanız gerekmediğini kanıtlıyor. Eşinizle güvenle seks yapabilirsiniz. Ancak, negatif bir sonucun resmi aralıkta ek güvence altına alınmasını istiyorsanız, 3 ayda başka bir test yapmaktan çekinmeyin. Şahsen ben yapmazdım ve bunu kendi hastalarıma tavsiye etmiyorum.

 3. Holy kardeşim 3. nesil testlerle ilgili bu doktorların yorumu yada kesin gözüyle baktığın makaleler var mı? Varsa buraya yazar Mısın?

 4. Kardesim sakin ol 3.gen testtende 50.gunden sonra donen yok prep hapi kanser hastasi degilsen merak etme.

 5. İnşallah öyledir kardeşim. Bugün son testleri son kontrolleri yapıp kapatacam konuyu

Cevap yazmak için yapınız.