Yaklaşık 1 aydır sırt ve kalçalarıma doğru sivilceler çıktı çok abartılacak kadar Yok yani ne çok nede az, ve halsizlik var özellikle uyandığım zamanlarda, şimdi haklı olarak diyeceksiniz ki test yaptır kurtul konuyu kapat, ama bilen yaşayan bi arkadaş Varsa ya Bilgi versin yada moral çünkü psikolojim bozuldu, Ve bütün arkadaşlara geçmiş olsun dileklerimi diliyorum... hoşçakalın.

Cevap ( 2 )

  1. Deryalı
    1 yıl önce

    Kalçada sivilce, B12 eksikliğinden olabiliyor. Kuru, döküntü tarzı sivilceler olabiliyor HIV'de ama bunların olması, illa HIV pozitif demek değil. Gece yarılarına kadar internette HIV araştırıyorsan sabah halsiz uyanman doğal. Maalesef sana test yaptır demekten başka bir önerimiz olamaz. HIV'in tespit edilmesinde, mucizevi bir yöntem geliştirilemedi henüz.

  2. Sezgi34
    1 yıl önce

    Sonuçlarını bildiğim halde yanı bu hastalıkların olduğunu bildiğim halde yinede bi kaç şüpheli cinsel temasım oldu, test yaptırdığımda beklenmedik hastalık teşhisi konulursa hiç şaşırmam biz bu günahın pisliğine bildiğimiz halde düştük ALLAH af etsin. Bilerek bilmeyerek bu hataya düşenlerin ALLAH yardımcıları olsun. Cevap için teşekkürler????

Cevap yazmak için yapınız.