Simyacı dikkatine

Sonuç geldi negatif yazıyor her ikimizde de...çok şükür..bundan sonra değişir mi acaba..Ama buna da şükür içim rahatladı.

Cevap ( 13 )

 1. Draga13
  7 ay önce

  Ne güzel ya sevındım hemen terket burayı yasamanın keyfını ıkar bızede dua et

 2. Rnapcr
  7 ay önce

  Teşekkür ederim ama henüz tam olarak güvenemem bu sonuca.pcr da çıksın öyle..dua ediyorum.Allah kimseyi böyle bir dert verip derman arattırmasın.bu şekilde düşüncelere girmesine izin vermesin.Gerçekten çok zor.

 3. Rnapcr
  7 ay önce

  Bu arada sizin başlıklarınızı okudum.sir ağdadan bulaş çok zor olsa gerek..bence içini

 4. Rnapcr
  7 ay önce

  Bence içinizi rahat tutun.ve diğer testlerinizi yaptırın

 5. Draga13
  7 ay önce

  Agdaya vajınal sıvı bulasmıs olabılır tuksek ıhtımal cnkı genital bölge o yuZden korkum zaten bode hayatımda böyle ıshal olmadım ben böyle belırtıler yasamadım herkes olmaz o sekılde sıyor ama bu yasadıklarımda normal degıl malesef

 6. Rnapcr
  7 ay önce

  Duo ya da Combo Test oldunuz mu.

 7. Draga13
  7 ay önce

  Hayır ekonomık sırumım auam elvermıyor mecbur saglık ocagında yaptırcam

 8. Rnapcr
  7 ay önce

  Bence içinizi rahat tutunuz.Ağdaya vajinal sıvı bulaşması imkansız.bulaşsa bile ağda içerisinde yaşayamaz.sıcak olduğu için yanar diye düşünüyorum ama takibi bırakmayınız.Allah hepimizin Yardımcısı olsun inşlh.

 9. Rnapcr
  7 ay önce

  Umarım simyacı bu başlığı kaçırmazsın..

 10. Rnapcr
  7 ay önce

  Ya sen kimsin nerdesin hiç bilmiyorum ama iyi ki varsın.Bunu en içten şekilde söylüyorum.o kadar destek oldun ki teşekkür ederim.İnşlh pcr sonucunu da bu şekilde vereceğim.evet şu sonuçtan sonra bende kendimi çok daha farklı hissediyorum.güneş bile daha parlak.umarım hep böyle parlak kalır.teşekkür ederim tekrar tekrar. Gerçi hala kafam karışık her 2 test sonucunun değerleri çok başka yazıyor farklı yerlerde yapıldığı için galiba ama ben pcr sonucuna kadar kendimi karartmamak adına bunları kurcalamayacağım.:)

 11. Baydelici909
  7 ay önce

  Simyaci agaa bende korunmali iliskimden 95.gün de elisa anti hiv testi oldum negatif.Ama 2 aydir bogazimda gecmeyen agrısız lenf bezeleri var.Bu testime guvenmeli miyim sence ?

 12. Ya Draga sen nedense dalga geçiyorsun o sıcaklıkta hiv mi kalır ya ağdayı bıyık bölgesine yapıştırdığı zaman sıcaklığa dayanamıyoruz bile hiv ölmüş gitmiştir saçmalama artık ya.

 13. Draga13
  7 ay önce

  Salga dılan gecmıyorum ne yasadıgımı bır ben bılırım hepımız aynı seylerı yasıyoruz cok kötü bi durum virüs diş prtamda öyle hemen ölmüyor herkes yanlıs bılıyo

Cevap yazmak için yapınız.