Herkese sağlıklı günler dilerim. Bir hayat kadını ile korumasız vajinal ve oral ilişkim oldu ( sakso ) ben vericiyim. Şüpheli teması 0 sayacak olursak 14. gündeyim 22. gün İzmir Uçkun lab. test olacağım. Şuanda peniste şeffaf ama oldukça yapışkan bir akıntı yaşıyorum boxer kirletmekte ve kuruduğunda da iz kalmakta. Dilimin ucunda da çileğin üstündeki yapıya benzer kırmızı noktalar var ve ortası yarık lifli bir yapıya sahip. CİPRO antibiyotik kullandım etkisi olmadı doktor şimdi TETRA verdi onu kullanıyorum. Az su içip tuvalete geç gittiğimde idrar ilk çıkarken yanıyor sonra acı diniyor. Ama çok su içtiğimde acı olmuyor. Tecrübeli kimseler varsa bilgilendirme yapabilir mi ? Stres yönetmek çok sıkıntılı bir süreç.

Cevap ( 9 )

 1. Cengaver47
  9 ay önce

  Kardeşim öncelikle gecmisolsun bel soğukluğu olabilir teste gelince hiv duo ultra ol 45 te anti hiv elisa ol 45te alçağın negatif yüzde 99 negatifsin

 2. Eğer izmirde yaşıyorsan uckun hocaya git ama sırf test için şehir degiştirmeni tavisye etmiyorum. Cipro yu düzgün kullanıp sonuç anlamadıysan psikolojik de olabilir ama akıntın var ise gerçekten fizyolojik bir durum olabilir. Gerekli verilen tedaviyi aksatma. Geçmiş olsun kardeşim.

 3. mranonim
  9 ay önce

  @Cengaver47 22. gün İzmir Uçkun lab. test olacağım. Çok uzun araştırmalar farklı siteler farklı uzmanlardan aldığım bilgiye göre en erken en doğru tanı bu testte ortaya konuluyor. Turan hocanın söylediği hem antikora hem antijene bakılan bir test. Sitesinde mevcut.

 4. Cengaver47
  9 ay önce

  Kardeşim doğru ama 22.gün en hassas test hiv duo ultra testi negatifse ki işallah öyledir 45.günde araştırma hastanesinde elisa ol yüzde 99 negatifsin

 5. mranonim
  9 ay önce

  @Bilgilendirme psikolojik olduğunu zannetmiyorum çünkü gözle görülen bir akıntı yaşıyorum boxer ara ara ufak ıslaklıklarla doluyor ve bunlar kuruduğunda kuruyan alanda beyaz bir iz kalıyor gelen akıntı normal bir sperm'e göre çok yapışkan ve şeffaf renkte. Dediğim gibi idrar acısı bir garip ilk çıkarken kötü bir acı yaşıyorum idrar bitmeden acı diniyor. çok su içtiğimde acı hiç olmuyor. 22. gün iple çekiyorum psikolojik olarak yıprandım.

 6. Tamam söyşe yap uckun hocaya bahset bunu o mikrobun türüne göre antibiyotik verilme işlemini ayarlasın. Hiv duo ultra da da zaten negaitf gelince konuyu kapatmanı diyecektir.

 7. ecem12
  9 ay önce

  Dilin üzerindeki noktalar herkeste olan bir şey ama akıntının nedeni bel soğukluğu veya başka bir cybh olabilir

 8. Faz 45 de hiv duo ultra %100 sonuç verir

 9. 10 yıl test olsanda sonuç degişmez garanti olarak

Cevap yazmak için yapınız.