Arkadaşlar dün oral ilişki yaşadım partner ağzıma boşaldı ama hemen yatağa tükürdüm sonrasında gargara yaptım. Benim için ne kadar risk var? test yaptırmalı mıyım?

Cevap ( 6 )

 1. voyager
  1 yıl önce

  The Lujo cevabin icin tesekkur ederim.Agiz ici kanamam ya da agzimda yara yoktu.

 2. smclk
  1 yıl önce

  oldukça aktif bir cinsel hayatın var. maşallahın var. hiv olmasanda dikkat et. bin tane bakteri var çok eşli takılma fazla. başkalarıyla işi olma ihtimali olan adamlara da yanaşma. bi bakteri kaparsın ömür boyu oranda buranda batma ağzında yara boğazında ağrılarla uğraşırsın

 3. voyager
  1 yıl önce

  Smclk sorum hakkındaki görüşünü paylaşabilir misin?

 4. smclk
  1 yıl önce

  kardeşim cevap ve görüş basit. hiv korkunç derecede düşük ihtimal. ama bakteriler korkunç derecede bulaşıcı ve inatçı. bir çogunun tedavisi var gibi gözükse bile yok. uzun yıllar ağrılı sancılı bir hayata sebep oluyor. hiv den korktugun kadar diğer bakterilerden korkamlısın. hiv olmassın. bunu garantilemek ise kolay müsait oldugunda gidersin test olursun. ama diğerleri daha farklı. şu siteye bu hiv fobiklerinden girmek istemiyorum. belki bi bakteri kapmış adama faydamız olur diye giriyorum ama cidden yazık.

 5. Anlamsız hayat
  1 yıl önce

  Smclk kardeşim bu yazdıklarında o kadar haklisinki insanın başına gelmeden insan anlamıyor bir halt yedim hayatım kâbusa dönmüş şu an ne gecem var ne gündüzüm hep bir düşünce icerisindeyim iyice piskolojim bozuldu belki bu uçuk ve hpv cogu kişi için normal gözükebiliyor ama benim için çok büyük bir hastalık gibi geliyor ve testis torbasında geçmek bitmek bilmeyen bir karıncalanma ve uyuşma oluyor lütfen bana bir akıl verin allah rızası için bu uçuk kızımın dudağında cıktı hepsi bir yana uçugun çocuğuma bulaşması beni kahrediyor lütfen tecrübesi olan biri bir akıl fikir versin herkese hayırlı geceler ne olur lütfen bu tür ilişkilerden uzak durun benim hayatım bitti sizin hayatınız bitmesin biraz uzun oldu k.b

 6. smclk
  1 yıl önce

  Anlamsız hayat güzel kardeşim bende biraz aynı durumdayım. bende de acı yanma idrar zorluklukları 10 aydır azalıyor ama geçmiyor 33 iğne 45 kutu antb bitirdim. bu cinsel bakterilerin ALlah cezasını versin sadece tespit edilmiş 500 küsür tanesi var. sifiliz testinde sorun yoksa diğerleri önemsizdir. bence çok uuzn süre antb. kullanabilirsin başka yapacagın hiç birşey yok. ben yanma ve fonksiyonel sorunlardan dolayı ilaç yutuyorum ama bu hastalıklardan. penis üzerinde 3 4 tane şişme gibi çok deri tabakası altında böyle benekler vardı ilac kullandıkça ufaldı ufaldı ufaldı artık hiç biri belli bile olmuyor. bence saglık ocagına git. 1 kutu azitro 1 monodox yazdır. 15 gün sonra 1 kutu bactrim 1 kutu ornisid kullan. bunlar viral bakterileri muhakkak öldürür. bu kadar şikayetin varsa antb almalısın. şüpheli temasım oldu yanmam var batmalarım var diyerek rahatlıkla bu ilacları yazdırabilirsin. ve bu ilaclar sana hiç bişey yapmaz. ben 10 aydır kullandıklarımı yazsam buraya oturur ağlarız. birde yanına 1gr desefin ekletsen süper ama onu uzman yazabiliyor sadece ürologa git. 5 tane desefin iğne yaz bana de. bunlar ufak bakterileri bulaşma ihtimali olan vicudunda dolaşan patojenleri öldürür. şikayetlerin bittiğini görürsün. bu hastalıklarda tek çare antb. siflizde de diğer patojenlerde de. vucudunda bir tuhaflık hissediyorsan tel yapabileceğin bunlar. bir çok prof sporcu mesala performansını etkileyeceğini düşündüğü bakterilerden dolayı kimseyle tokalaşmıyor. daha öncede söylemiştim bunu. uzun falanda olmadı. zaten vicutta bir yara bere varsa çok başkasına temas etmemek daha doğrudur bulaşıcı olabilir. mikrop sonuçta. cocugunuzun bagısıklıgı kuvvetli ise bunu kolaylıkla atlatır. sizde bir miktar ilac tedavisi ile cok kolaylıkla bu basit bakterileri vucuttan uzaklaştırabilirsiniz.

Cevap yazmak için yapınız.