lenf bezi şişmesi

arkadaşlar yaklaşık 1 aydan beri lenf bezimin birinde şişlik var, ankara’da çankaya belediyesinin gönüllü test merkezine gidip test oldum 25. günde negatif aldım doktor hiç bu zamandan sonra dönen görmedim dedi ama lenf bezlerim hala niye şiş anlamıyorum, boğazımda 2. kez iltihaplanma başladı, başka bir hastalıktan mı şüphelenmeliyim?

Cevap ( 7 )

 1. Pozitifimhiv
  6 ay önce

  uyumsuzbiri, ben poztifim. 90 gün bekle test ol, cevabı alacaksın, şuandan sonra soracağın tüm sorular boş.

 2. sajens92
  6 ay önce

  @pozitifimhiv 90. gündemi aldınız daha öncesinde test olup negatif aldıgınız oldumu

 3. Pozitifimhiv
  6 ay önce

  sajens92, 90. gün yaptırın. soru soru doğuruyor. POZİTİF veya NEGATİF olsanızda ÖLMEYECEKSİNİZ. En kötü ihtimal günde 1 hapla yaşayacaksınız en iyi ihtimalle günde 0 hapla yaşarsınız. Cevaplar hastanede, DOKTORA GİDİN.

 4. sajens92
  6 ay önce

  gittim hocam 60. günde elisa testi oldum negatif cıktı güvenebilirmiyim sizce doktor bana tamam stres yapmana gerek yok rahatça yaşayabilirsin dedi ama %1 olma ihtimaline karşın tekrardan 90. gel yaptır dedi sizce fikriniz nedir ?

 5. Pozitifimhiv
  6 ay önce

  90. günde git lütfen sorup durma 90. günde GİT.

 6. Dert
  6 ay önce

  Ulan şimdiki testler 1 ayda kesine yakın sonuç veriyor 6 hafta da %100 diyor uzmanlar 90. Gün ise prosedür gereği bakanlık onu önerdiği için herkese 90 yazıp duruyorsun milleti sıkıntıyı sokuyorsun zevk mi alıyorsun bundan anlamadım ki herkes neyin ne olduğunu biliyor buradaki herkes 90 da gidecek zaten pozitifim diye kendini abduraman çelebimi zannediyorsun

 7. Pozitifimhiv
  6 ay önce

  dert, peki. Tecrübene dayanarak, doktor kanda 2. hangi değere bakar ve kandaki hangi değere bakarak ilaç yazar, HIV+lik hakkında 1 gram bilgin var ise yukarıdaki sorulara ver. HİÇ BİR BİLGİN YOK ancak yorum yapıyorsun, insanları yanlış yönlendirebilirsin, büyük hata...

Cevap yazmak için yapınız.