Arkadaşlar aranızda ishali geçmeyen var mı?Birgün normal dışkı sonraki gün ishal.1 gün arayla hep böyle oluyor.Sebebini strese bozmayın stresi bitirdim artık.Başımıza ne gelirse Allah'tan gelir korkum yok eskisi gibi.Dilimde geçmeyen aftda hafif kaldı.Basina böyle bir durum gelen var mı?

Cevap ( 16 )

 1. Bende de durum aynı huzursuzum22 ama benim kalın bağırsak problemli sende git bi gastroenteroloji doktoruna kolonoskopi yaptır

 2. Tantan
  1 hafta önce

  @TutamıyorumZamanı reis 9.gün yapılan pcr testi güvenilir mi

 3. KafayıYedim3456
  1 hafta önce

  #huzursuzum22 knk bendede aynı var son 2 haftadır sağlıklıda besleniyorum özellikle ama sarmısak yutuyosan hergün oda yapabilir bende yutuyorum muhtemelen sarmıraktan kaynaklı kabızlığı önlüyor

 4. huzursuzum22
  1 hafta önce

  Tutamıyorumzamanı sende de mukus olayı oldumu o süreçte?Ben bir kaç kere dışkıda mukus da yaşadım.İş yerimden izjn ayarlayabilsem direk gastroenterolojiye görüncem artık canıma tak etti.Unutuyorum diyorum bu mevzular patlıyor sonra.

 5. huzursuzum22
  1 hafta önce

  Kafayıyedim3456 ben ishalim var diye sarımsak kullandım biraz duzelttti.Sonrası tabi bazı günler sarımsak etkisinden ishal oluyordum.Bu aralar kestim bir kaç gün normal oldu.Ama şuan tam ishal degil ama ishal kıvamında oluyor 1 gün arayla.Artık beslenme mi etki ediyor anlam veremiyorum.Tatli yiyince en çok da böyle oluyor.

 6. KafayıYedim3456
  1 hafta önce

  Tatlı zaten yapar knk bende aynı temasdan sonra 1 ay boyca ishandim bir ara geçti şuan yine başladı muhtemelen sarmısak bende yapıyor şuan.

 7. huzursuzum22
  1 hafta önce

  Kafayıyedim3456 knk heralde aynı durumdan muzdaripiz.Neyse şu zıkkım en azından bulunsa tedavisini görsek de şu psikolojiden kurtulsak.En sevdiğim şey tatlı ama onuda birakicam artık.Yeterki düzelsin herşey.

 8. @huzursuzum22 mukus oluyor ne yazıkki yoğun antibiyotik vs kullandın mı? Aşırı sitreste bağırsakları bozuyor istediğin kadar artık takmıyorum de ben bütün testleri verip konuyu kapattım inan tii ye bile almıyorum bilinç altına mı yerleşti ne oldu mk ara ara zihin bulanıklığı oluyor yeni yeni kendime geliyorum ama ne hiv ne hpv nede hepatitler skimde değil konuyu kapattım artık

 9. Hikayen ne Tantan ne için 9 günlük test

 10. Tantan
  1 hafta önce

  TutamıyorumZamanı Kondom yırtılması genelev

 11. Tantan
  1 hafta önce

  Temasımın 9. Gününde pcr testi yaptım mavi labta olur dediler bidaha olcam işte 28de

 12. @Tantan 28de de testi ol konuyu kapat

 13. Tantan
  1 hafta önce

  Reis bekliyemiyom yarın gidicem testi olcam 22.gun bi de 9.gün pcra ne diyorsun baya araştırdım 8.günden itibaren tesbit ediliyomuş sanırım

 14. huzursuzum22
  1 hafta önce

  Tutamıyorumzamani zaten belirti ilk ishalle başladı ona takıldım ve 50 gün kadar sürdü.Bu süreçte de cipro antibiyotik verdi doktor.Erzurumda yaşıyorum ben ve yaşadığım yerde o sıralar aciller hep ishal şikayetiyle doluydu sulardan dolayı bakanlık bile haberlere yansıttı bu durumu.Bilmyorum belki de ben korktum ve durum beni oraya sürükledi ama sonrası arkadaşlarla termal suya gittik ve asıl macera ondan sonra başladı.Sonraki gün bildiğin şu şeklinde ishal ve dilim komple turuncu renkte.Doktor gargara verdi düzeldi.Ama ishal sarımsak, probiyotik ve propolisin etkisiyle geçti gibi.1 gün ishalim 1 gün değil şuan.

 15. KafayıYedim3456
  1 hafta önce

  Burada lenfler ile alakalı genel bir salgın var mış arkadaslar bi arkadaşımda 2 farklı nokta lenf şişliği şikayeti ile doktora gitti doktor lenfler ile alakalı bir salgın olduğunu söylemiş.

 16. Norvec
  1 gün önce

  Tutamiyorumzamani sen 28 gunde konuyu kapat demisin varmi bildigin bisey ben 92 de kapatim

Cevap yazmak için yapınız.