Merhaba, ben son bir kez yine gittim test verdim. Test sonucum olarak Anti Hiv - 0,10 olarak geldi. Testten sonra sonuca güvenerek yurtdışına çıktım. Burada Türkcell numaram da roaming olarak çekiyor. Ama hem arayan numaradan hem de sizden aşırı fazla tl gittiği için telefonu açamıyorum. Bana da testten sonra 850 ile başlayan bir yerden sürekli arama geliyor. Ben dönüp farklı numaradan arıyorum o zaman da ne zaman ararsam arayayım ''mesai saatleri dışında olduğunuz için yanıtlayamıyoruz'' deniliyor. Mesai saatleri içinde arasam bile öyle cevap alıyorum. Acaba bu arada hastaneden, sağlık bakanlığından yada herhangi bir yerden gele bilir mi? Hiv testinden sonra günlerce arandığım için doğal olarak çok korkup bunu ona yozuyorum.

Cevap ( 6 )

 1. Nothingness
  3 gün önce

  Psikolojimiz bozulmuş yemin ederim bende her test verdikten sonra telefonları açmıyorum

 2. citoles
  3 gün önce

  NE NUMARA YAZ SORGULAYALIM SAĞLIK BAKANLIĞI 850 İLE ARAMAZ SENİ TESTİNM NEGATİF İŞTE DAHA NE BEKLİYORSUN YOLDA İKEN POZİTİFE DÖNMESİNİ Mİ ?

 3. ilkinf
  2 gün önce

  @citoles haklısın ama dediğim gibi testten sonra günlerce sürekli arandığım için ister istemez adam şüphe ediyor. Numara tam olarak bu: 0850-360-7892. Kimden olduğunu sorgulayabilirsen gerçekten minnettar olurum. Aklımda hep soru işareti olarak kaldı.

 4. Takla
  2 gün önce

  Negatif test sonucu nu hastane durup dururken dur ya şu kana bir daha bakalım diyerek test yapmaz kanka. Sen testini olmuşsun negatif çıkmış sen talep etmedikçe tekrarlanmaz. Pozitif çıksaydı da oraya asla negatif girmezlerdi.

 5. Birgarip
  2 gün önce

  İşkinf güzek kardeşim bak tramva sonrası kaygı bozukluğu diye bir hastalık var bu seni mahvetmiş durumda acil acil bir uzmanla görüşmelisin aksatma kardeşim her küçük olay sende büyük kaygılara yol açaçacak bundan kurtulamazsın profesyonel yardım almazsan

 6. citoles
  2 gün önce

  ilkinf dolandırıcı diyor spam diyor internet satıyor diyorlar ayrıca gerçekten okb ni tedavi ettirmez isen durum ppm ye döner bu sefer dişarı çıkamaz hale gelirsin bak

Cevap yazmak için yapınız.