Öncelikle herkese sağlıklı günler dilerim. Sorudan önce kendimi izah edeyim. Yıllardır anksiyete ve kronik depresyonla mücadele eden birisiyim. İstemsizce her zaman kötü şeylerin en olmadık saçma sapan ihtimallerin olacağını düşünen biriyim. Dün birisiyle para karşılığı birlikte olmak için anlaştım. Yanına gittim aramızdaki tek temas 1-2 dk süre ile penisime dokundu. Bazı nedenlerden dolayı birlikte olmadık o temasdan sonra oradan gittim. Ne kadar saçma gelse de aklıma ya elinde vajinal sıvı ya da bende önce birlikte olduğu bir erkekten kalan meni varsa veya ufakta olsa bir kan varsa penisime dokunduğu için geçer mi diye sorular geliyor. Elinde bir ıslaklık hissetmedim ortamda çok karanlıktı geçmişte daha önce de hiv fobisi yaşadığım için tekrarlamaya başladı bu durum bende. Test yaptırmayı düşünüyorum ama yine de bilgili arkadaşlardan yorum / tavsiye almak istiyorum. Dediğim gibi psikolojik olarak kırılgan olduğum için elimde olmadan kafama sorular geliyor.

Cevap ( 5 )

 1. smay
  3 hafta önce

  tyty saydığın belirtileri yaşasan bile hiv pozitifim diyemezsin. Forumda bir sürü var lenf bezleri şiş, on tane belirtisi olan ama testleri negatif. Belirtisiz ve şans eseri test olup hiv çıkan da var. Bilmenin tek yolu şüpheli ilişki sonrası test olmak. Doktorlar hiç belirti yaşamayıp 10 yıl sonra aids olabilirsin diyorlar. İlişkin kimle oldu seks işçisi miydi?

 2. objektifbirey99
  3 hafta önce

  Arkadaşlar ne kadar komiksiniz yahu.Osuruyorum hiv miyim,geğiriyorum hiv miyim,karnım guruldadı hiv miyim yahu hiv virüsü öyle kolay bulaşabilen bir virüs değil değil ! Helede bu tür belirtiler verecek bir virüs hiç değil ! Adam geğiriyorum sürekli hiv miyim diyor komedi resmen ya.Koskoca Hacettepe Tıp Fakültesi bile hivin 2 bin ilişkide %1 bulaşma riski var diyorken adamın en ufak şeyi hive bağlaması gülünç :) dostum cinsel ilişki sırasında 90 95 tane belkide daha fazla bulaşabilecek bakteri,parazit,mikrop var ! Saysak bitmez ! Canınızdan bu kadar korkuyorsanız seks yapmayın arkadaşlar.

 3. Mehmerbol
  2 hafta önce

  Dün kondomsuz oral ve kondomlu vajinal ilişkim oldu. Boşaldığımı fark etmeyip devam ettim. Çıkardığımda kondom yıetılmıştı sanki. Kadına sorduğumda yok dedi ama korktum. Penisimde kızarmıştı. Bugün penisin baş kısmında 2 tane küçük kırmızı nokta ve baş kısmın hemen altında morluk ve kızarıklık var. Ağrı da yapıyor. Acaba bir virüs mü kapmışımdır? Yoksa zorlanma vb dolayı mıdır kızarıklık

 4. İntörn
  2 hafta önce

  Mehmet, kondım yırtıldıysa hızlıca derinleşir yırtıgı, eğer öyle bir durum gözüne çarpmadıysa ve ilişkiye girdigin kişi yüksek enfeksiyon tasıyan toplumlardan degilse test işini boşver. Olucaksan da 45 de devlet kurumunda antihiv, antihcv, ast, alt ve vdrl-RPR yeterlidir, b hepatiti bagışıklıgın var ise ben derin bir yırtık ve seks işçisi degilse partnerim, test sürecine girmezdim, taktir senin.

 5. Gerçek
  1 hafta önce

  İstanbul yazdıklarını siliyorsun okuyamıyorum özel hastaneye git pensiilin yazdır durumu anlatıp şimdi dosya falan açtırma

Cevap yazmak için yapınız.