Arkadaşlar 10 şubatta olan ilişkim korunmasız analdı. 68.gün test oldum negatif aldım AMA 4 gündür öksürük var yani test süresi yeterli biliyorum ama yine de arada bir geliyor aklıma hiv denen illet pozitif e mi döndü acaba

Cevap ( 6 )

 1. ali_yoruk
  1 hafta önce

  İnan tıpkı ben de senin gibiyim. Çok önce (kasımda) şüpheli ilişki yaşamama rağmen hiç belirti yaşamadım ama şubat 5'te Hiv için test verirken tahminimce orada bulunan kanlı pamuğu test verdiğim iğnenin yeriyle temas ettirdiler. Ondan 2 hafta sonra 15 gün süreli ağır grip yaşadım. Grip biter bitmez test verdim ve o olayın 29. günü kemulinesans ve benzeri diye yazılan, birimi COİ olan Anti Hiv testinde negatif aldım. Ardından ishal oldum. 70. günde tekrar test verdim ve yine negatif geldi. Ama hala belirtiler devam ediyor: Boğaz ağrısı, ağızda aft, çene altında ve kulak arkasında lenf bezi şişliği, bitmeyen ishal, idrar yaparken ağrı gibi belirtiler yaşıyorum. Galiba benim de testim döndü. Kesinleştirmek için yine test vereceğim ama yurtdışındayım dönmeyi bekliyorum. O yüzden de seni anlıyorum. Bence sen de bir daha test yaptır ne olur ne olmaz.

 2. anxietymen
  1 hafta önce

  Gorgo, belki sigaranı hafifletmen gerekiyor, belki çok dumanlı bir ortamda bulundun, belki üşüttün, belki gripsin kanka. Ben 28’den sonra konuyu kapattım sen 68’de öksürüyorum falan diyosun. Saçmalama la.

 3. Muharrem
  1 hafta önce

  Ben de neredeyse olmayan belirti yok. En son cinsel ilişkinin üzerinden 65 gün sonra test verdim. Bırak belirtilerin geçmesini şimdi aynı belirtiler daha şiddetle devam ediyor. Boğazımı lenf bezleri şişlikleri sardı. Ne yapacağım bilemiyorum.

 4. bsy123
  1 hafta önce

  Ateş ve bulantı hariç herşeyi yaşıyorum bende zayıflama dilde beyazlık hepsi ama hepsi ama 8 defa test oldum hepsi negatif ve öyle boş testlerde değil rna duo testler hepsi felaket paralar harcadım ama sonuç yine negatif enteresan şekilde 120. Günde de negatif aldım

 5. ark10aa
  1 hafta önce

  Arkadaşlar bende birsürü belirti yasadım . Ama en son kasım 24 te yani tam 90 günümü doldurup neg aldım . Sizce bende bir sorun varmıdır .

 6. ark10aa
  1 hafta önce

  Şu anda baş ağrısı var .

Cevap yazmak için yapınız.